Typujemy sobotnie spotkania ligowe w Europie!

Najciekawszym spotkaniem rozgrywanym w sobotę wydaje się pojedynek angielskiej Premier League:  Manchester City – Tottenham. A co ciekawego czeka nas oprócz wspomnianego meczu?

Pojedynek Manchesteru City z Tottenhamem rozpocznie się o godzinie 13:35, i będzie go można zobaczyć w Canal+ Sport. Koguty poczynają sobie zupełnie nieźle w lidze, jeśli jednak przychodzi im się zmierzyć z potentatami, a The Citizens z pewnością do takich należą- dostają jakiejś dziwnej niemocy i sromotnie przegrywają kolejne spotkania. Nie inaczej powinno być z City, gdyż gospodarze celują w obronę mistrzowskiego tytułu. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że są drużyną po prostu lepszą od Tottenhamu, mającą dużo więcej piłkarskiej jakości, i wszystkie atuty po swojej stronie, by wygrać ten mecz.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,47______remis: 4,15______zwycięstwo Tottenhamu: 5,70

Teraz Bundesliga i mecz FC Koln z Borussią Dortmund. Drużyna Klopa popadła ostatnio w zupełną przeciętność. To nie do pomyślenia, że tak dobry zespół nie potrafi zwyciężyć w lidze od czterech kolejek. Po siedmiu kolejkach Borussia zajmuje zaledwie trzynaste miejsce. Czas na odbicie się od dna i pewne zwycięstwo szczególnie, że ich rywal nie należy do potentatów Bunesligi. W założeniu to ma być Polski mecz, gdyż w szeregach obu zespołów znajduje się aż pięciu polaków, jednak realną szansę na występ od pierwszej minuty na tylko Łukasz Piszczek. Spotkanie FC Koln z Borussią Dortmund rozpocznie się o godzinie 15:30.

zwycięstwo Koln: 5,00_________remis: 3,50_________zwycięstwo Dorussi Dortmund: 1,70

Zostajemy przy Bundeslidze, gdyż kolejne spotkanie, a więc mecz Schalke z Hertą Berlin również zapowiada się nieźle. Może nieco dziwić relatywnie spory kurs na wygraną gospodarzy, jednak gdy przyjrzymy się grze Schalke, wcale nie widzimy w niej drużyny która tak udanie prezentowała się w ubiegłbym sezonie, a raczej nieco zagubionych chłopców. Czy mecz z Hertą zakończy się pewnym zwycięstwem okaże się przełomowy w kontekście dalszych losów sezonu? Dowiemy się tego o godzinie 18:30, kiedy to rozpocznie się to spotkanie. Na starcie Schalke z Hertą zapraszamy do Eurosport 2.

zwycięstwo Schalke: 1,82___________remis: 3,40___________zwycięstwo Herty Berlin 4,35

Dlaczego to atrakcyjny mecz w kontekście bukmacherskim? Co najmniej z kilku powodów, ale przede wszystkim dlatego, że kusi spory kurs na Bilbao. W normalnych okolicznościach wynosiłby on zapewne znacznie mniej, jednak fakty są takie, że gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w lidze, z tylko jednym zwycięstwem w siedmiu kolejkach. A przecież reprezentują Hiszpanię w Lidze Mistrzów, i są przecież tak naprawdę dobrym zespołem! Na tyle dobrym, że pomimo kryzysu są w stanie pokonać nie najsłabszą przecież ekipę Celty. Goście do tej pory radzą sobie naprawdę całkiem nieźle, zajmując po siedmiu kolejach dobre szóste miejsce w lidze. Wydaje się jednak, że tym meczem Athletic ma niepowtarzalną szansę na odbicie się od dna. Jeśli nie teraz to chyba nigdy. Spotkanie: Athletic Bilbao – Celta Vigo rozpocznie się o godzinie 18:00. Transmisja w Canal+ Family.

zwycięstwo Athletic Bilbao: 1,95________remis: 3,40________zwycięstwo Celty Vigo: 3,65

Sobota w piłkarskich zakładach bukmacherskich Zapowiada się naprawdę ciekawie. Wszystkie spotkania są już dostępne do typowania na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *