Typujemy rozgrywki Pucharu Polski!

Dzisiaj w piłkarskim Pucharze Polski zostaną rozegrane kolejne dwa mecze. To już ostatnie spotkania fazy 1/8. Kto więc z kim zagra i czego ciekawego możemy się w nich spodziewać się po nich w kontekście bukmacherskim?

Pierwszy swój mecz zagra Lech Poznań. Kolejorz za przeciwnika będzie miała ekipę Jagielloni Białystok. Jagielloni, która tak dzielnie poczyna sobie w rozgrywkach Ekstraklasy. Przypomnijmy, że debiut Macieja Skorży przypadł właśnie na ligowe staracie z Żubrami. Lech doznał wtedy porażki, więc teraz na pewno będzie się chciał zrewanżować. Jest na to naprawdę spora szansa. Wydaje się, że Skorża to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z takim szkoleniowcem drużyna z Poznania jest wprost skazana na sukces, a takim z pewnością będzie zdobycie Pucharu Polski. Taki cel wyznaczono przed Skorżą, i wydaje się on jak najbardziej realny. Stracie Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok rozpocznie się o godzinie 17:45. Będzie ono transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,72_____remis: 3,45_____zwycięśtwo Jagielloni Białystok: 4,75

Natomiast już o godzinie 20:45 zapraszamy do tego samego kanału na drugi dzisiejszy mecz Pucharu Polski: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin. Legioniści na pewno nie wystąpią w nim w najsilniejszym składzie. Henning Berg lubi rotować składem, a trzeba przyznać, że zmienników ma nie byle jakich. Można zaryzykować stwierdzenie, że najlepszych w Polsce. Pogoń nie ma takiego komfortu, poza tym wobec takich sobie ostatnich wyników jakie osiąga w T-Mobile Ekstraklasie w tym sezonie skupi się raczej na obronie miejsca w grupie mistrzowskiej, kosztem Pucharu Polski. Wydaje się, że Portowcy nie mają większych szans z rozpędzoną Legią, nawet przy założeniu, że wystąpi ona w rezerwowym składzie.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,45______remis: 4,00______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 7,00

Zapraszamy do wspólnego typowania rozgrywek Pucharu Polski. Atrakcyjną ofertę bukmacherską Totolotka na dzisiejsze spotkania można już znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Polska%20Puchar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *