Typujemy polską T-Mobile Ekstraklasę!

W polskiej Ekstraklasie dziś dwa spotkania, tym bardziej ciekawe, że zobaczymy w nich w akcji mistrza i wicemistrza kraju. Czego możemy się po nich spodziewać jeśli chodzi o kontekst bukmacherski?

O godzinie 15:30 zagrają ze sobą Lech Poznań i Górnik Łęczna. Kolejorz pod batutą Skorży wyraźnie odżył. Ósme miejsce w Ekstraklasie co prawda chwały nie przynosi, ale jeszcze kilka kolejek temu było zdecydowanie gorzej. Drużyna plasowała się za Górnikiem Łęczna. Rywala udało się przeskoczyć, i teraz należy zrobić wszystko by zwiększyć  nad nim przewagę punktową. Celem Lecha jest ligowe podium. Droga do tego jeszcze daleka, ale właśnie poprzez takie mecze trzeba się mozolnie wspinać do góry i odrabiać to co straciło się na początku rozgrywek. Lech jest faworytem niedzielnego pojedynku z klubem z Łęcznej, i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, nie powinien zmarnować tej szansy na odniesiecie zwycięstwa. Na transmisję spotkania: Lech Poznań – Górnik Łęczna, zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,57_______remis: 3,70_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 6,50

Na tym samym kanale odbędzie się transmisja spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Legią Warszawa. Początek meczu w Bydgoszczy o godzinie 18:00. Mistrz Polski niestety lubi rozczarować i wtopić w takich spotkaniach. Wystarczy przypomnieć pojedynek Legii z GKS Bełchatów, czy z Podbeskidziem. Jednak mówi się, że do trzech razy sztuka, i tym razem team Berga ma zagrać na tyle rozważnie by zwycięstwo stało się faktem. Legia jest po kolejnym ciężkim spotkaniu w Lidze Europejskiej, jednak dysponuje na tyle silną i wyrównaną kadrą, że nie powinien to być dla niej większy problem. Jeśli chce się coś znaczyć w Europie, trzeba się przyzwyczaić do takiego cyklu. Nie wiadomo jaki skład zobaczymy na boisku w Bydgoszczy. Wiadomo, że niezagraną kontuzjowani Radović i Brzyski, ale w meczu z Metalistem zespół warszawskiej Legii pokazał,  że nawet bez swoich liderów potrafi się zaprezentować na tyle korzystnie by odnieść zwycięstwo. Czy teraz będzie podobnie?

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 4,40_____remis: 3,50_____zwycięstwo Legii Warszawa: 1,75

Wszystkie spotkania polskiej Ekstraklasy piłkarskiej można już typować w Totolotku! Oferta bukmacherska na niedzielę znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *