Typujemy Pierwszą ligę!

W niedzielę dokończenie dwunastej kolejki Pierwszej ligi. Czekają nas dwa pojedynki. Oto jakie zespoły zagrają dziś ze sobą.

Pogoń Siedlce zagra z GKS Tychy. Początek tego spotkania już o godzinie 12:15. Minimalnym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu jest beniaminek z Siedlec, jednak trzeba powiedzieć uczciwie, że to goście dysponują lepszą piłkarsko, oraz bardziej doświadczoną drużyną. Tyszanie występują w Pierwszej lidze już od jakiegoś czasu, i po prostu mają już doświadczenie jak podchodzić o rywalizacji z tak nieprzewidywalnym rywalem jak Pogoń Siedlce, by nie dać się zaskoczyć takiemu przeciwnikowi. Nie przewidujemy tu porywającego widowiska z dużą ilością bramek, raczej wyrachowanej gry nastawionej przede wszystkim na wynik.

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 2,40________remis: 3,05________zwycięstwo GKS Tychy: 2,75

W drugim dzisiejszym meczu Bytovia Bytów zmierzy się z Arką Gdynia. Spotkanie to będzie transmitowane w Orange Sport. Zdaniem bukmacherów to mecz bez faworyta. I rzeczywiście, gra jednych i drugich nie zachwyca. Bytovia według zapewnień właściciela klubu miała walczyć o czołową ósemkę. Póki co wychodzi to jednak bardzo mocno średnio. Zespół jest co prawda na bezpiecznym miejscu w tabeli, ale jego przewaga punktowa na strefą spadkową jest naprawdę niewielka. Natomiast Arka po raz kolejny zalicza bardzo rozczarowujący sezon. Jest to o tyle niezrozumiałe, że Arkowcy posiadają skład, który predysponuje ich nawet do gry w Ekstraklasie, a tymczasem pałętają się w ogonie tabeli, i nic nie wskazuje, by mieli nagle zacząć wspinać się w  górę. Początek pojedynku: Bytovia Bytów – Arka Gdynia, o godzinie 12:30.

Zwycięstwo Bytovi Bytów: 2,55________remis: 3,00________zwycięstwo Arki Gdynia: 2,60

Na typowanie wyników spotkań Pierwszej ligi zapraszamy Was do //www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Polska%201%20liga . Pod tym linkiem czeka już aktualna oferta bukmacherska na niedzielne zmagania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *