Typujemy piątkowe mecze Ekstraklasy!

Zaczynamy jedenastą kolejkę polskiej Ekstraklasy. Rozpocznie ją starcie Podbeskidzia Bielsko Biała ze Śląskiem Wrocław. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie go można obejrzeć w Canal+ Family, oraz w N-Sporcie.

Wygląda na to, że w pierwszych kolejkach obecnego sezonu Podbeskidzie osiągnęło nadolan. Zwycięstwo z Legią było apogeum tej drużyny. Zaraz potem zaczął się zjazd, który potrwa już pewnie do ostatnich jesiennych spotkań, które będzie dane rozegrać ten drużynie. Teraz naprzeciwko Górali staje ekipa Śląska Wrocław, którą Tadeusz Pawlowski stara się znów doprowadzić na ligowe szczyty. Sztuka ta idzie mu na razie bardzo dobrze. Śląsk ciągle ma kontakt punktowy z Legią. Jeśli taki stan rzeczy ma się utrzymać, koniecznie trzeba wygrywać, niezależnie czy to u siebie czy na wyjedzie. Wrocławianie do niedawna mieli problemy z tym drugim, ostatnie mecze wskazują jednak na to, że poradzili sobie i z tym elementem piłkarskiego rzemiosła. Czy potwierdzą tę tezę w Bielsku?

zwycięstwo Podbeskidzia: 2,75_______remis: 2,95_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,75

Czy Wisła jest w kryzysie? Niekoniecznie! Nie wstyd przegrać z Legią, nawet na własnym boisku, mecze derbowe są natomiast bardzo specyficzne, i z pewnością nie są optymalnym wykładnikiem formy większości drużyn. Dla Białej Gwiazdy liczy się tylko zwycięstwo z Jagiellonią. Łatwo nie będzie, choćby z tego względu, że w drużynie gości występuje zawodnik który ma najwięcej bramek w Ekstraklsie- Mateusz Piątkowski. Franciszek Smuda szachował już jednak nie takich rywali jak Jaga. Trzecia porażka z rzędu nie ma prawda się Białej Gwieździe przydarzyć. Na pojedynek Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok zapraszamy do Canal+ Sport. Początek transmisji w TV o godzinie 20:30.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,92_____remis: 3,20_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 4,20

I to już wszystkie dzisiejsze ekstraklasowe mecze. Całą jedenastą kolejkę można obstawiać już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *