Typujemy niedzielne mecze T-Mobile Ekstraklasy!

W polskiej Ekstraklasie czekają nas dziś trzy pojedynki. Najciekawiej zapowiada się mecz Lecha Poznań z GKS Bełchatów. To spotkanie zostanie rozegrane najpóźniej, bo o godzinie 18:00. A co ciekawego nas jeszcze czeka oprócz wspomnianego pojedynku?

Dwa pozostałe mecze odbędą się równolegle o godzinie 15:30. Pierwszy z nich to: Piast Gliwice – Legia Warszawa. Mecz w Gliwicach będzie transmitowany w Canal+ Family. Goście są świeżo po ciężkim i naprawdę wyczerpującym spotkaniu pucharowym z tureckim Trabzonsporem. Myli się jednak ten, kto myśli, że to Piast będzie miał przewagę świeżości, siły i kondycji. Legia jest w stanie wystawić w Gliwicach drugi skład (i pewnie to nastąpi), który będzie rywalizował z Piastem jak równy z równym, a nawet odniesie zwycięstwo. Legioniści mają ten komfort, że dysponują naprawdę szeroką i mocną ławką rezerwowych. Dodajmy, że rezerwowych, którzy aż palą się do gry. Powinniśmy to zobaczyć w tym meczu.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 5,00_______remis: 3,50_______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,75

Na Canal+ Family 2, będziemy świadkami pojedynku Pogoni Szczecin z Zawiszą Bydgoszcz. Będzie to pojedynek dwóch słabych, możemy śmiało zaryzykować tezę, że w chwili obecnej najsłabszych drużyn polskiej Ekstraklasy. Z Pogonią stało się coś niewytłumaczalnego. Z chwilą odejścia Akahosiego, gra siadła całkowicie. W ostatnich kolejkach udało się co prawda pokonać Lechię i to w Gdańsu, jednak o stylu lepiej nie mówić, gdyż musiały by to być bardzo niecenzuralne słowa. Natomiast jeśli zacząć by pisać o stylu Zawiszy, to… I te trzy kropki na końcu zadania niech posłużą za najlepszy komentarz, gdyż pomimo starań, na chwilę obecną nie możemy znaleźć lepszego.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,00_____remis: 3,20_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,85

Lech po woli podnosi się z kolan. Praca Macieja Skorży, choć krótka, zaczyna już przynosić efekty. Poznaniacy celują w pierwszą trójkę, i wobec nierównej formy rywali, oraz wzrostu swojej własnej mają naprawdę spore szansę osiągnąć ten cel. GKS jest rewelacją obecnego sezonu, dodatkowo na wyjeździe prezentuje się całkiem dobrze. Jednak goście tylko mogą, a Kolejorz z całą pewnością musi, i chyba nikt nie ma wątpliwości, że stać go na to. Spotkanie: Lech Poznań – GKS Bełchatów, będzie  można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,85_______remis: 3,30_______zwycięstwo GKS Bełchatów: 4,35

Zapraszamy do typowania wyników polskiej Ekstraklasy. Kompletną ofertę przygotowaną prze ekspertów Totolotka dla swoich graczy można znaleźć tutaj https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *