Typujemy mecze I ligi!

Trwają eliminacje do mistrzostw Europy i nie tylko, jednak nie przeszkadza to rozgrywać spotkań naszym pierwszoligowcom. Jakie więc pojedynki czekają nas dziś?

Tylko dwa, ale w każdym z nich powinno być ciekawie. W pierwszym z nich Wigry Suwałki spotkają się z Widzewem Łódź. Może szokować, że znacznie więcej punktów w lidze ma beniaminek z Suwałk. Gospodarze nie są może jakimś super zespołem, jednak zajmują bezpieczną lokatę w tabeli. Natomiast Widzew jest jak na razie największym rozczarowaniem sezonu. Zawodnicy w Łodzi tkwią na ostatnim miejscu z dorobkiem ledwie ośmiu punktów w jedenastu meczach i tylko jednym odniesionym zwycięstwem. Widzew to duża firma, ale o zwycięstwo numer 2 będzie mu dziś naprawdę ciężko. Spotkanie Wigier Suwałki z Widzewem Łódź rozpocznie się o godzinie 18:00.

zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,05_______remis: 3,15_______zwycięstwo Widzewa Łódź: 3,25

O tej samej porze rozpocznie się spotkanie: Zagłębie Lubin – Sandecja Nowy Sącz. Nie dziwi tak niski kurs na wygraną gospodarzy i tak wysoki na Sandecję. Zespoły te w tabeli dzieli przepaść. Zagłębie jest drugie, a Sandecja trzecia tyle, że od końca. Również dwie porażki z rzędu i ogólnie tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich spotkaniach nie wystawiają temu klubowi najlepszej oceny. Zupełnie inaczej niż Zagłebiu, którego forma jest stabilna, a jeśli chodzi o mecze u siebie, zespół ma  passę dwóch wygranych z rzędu. Wszyscy liczą więc na trzecią wiktorię.

Zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,40_____remis: 3,90_____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 6,80

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań polskiej Pierwszej ligi. Kompletną ofertę bukmacherską na wspomniane spotkania można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Polska%201%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *