Typujemy Ligę Europejską!

Zajmijmy się teraz spotkaniami które będą rozgrywane w Lidze Europy o 21:05. Oto co ciekawego czeka nas o tej godzinie, i jakich ciekawych kursów bukmacherskich możemy się spodziewać na te spotkania.

Rumuńska FC Astra Giurgiu, zagra na wyjeździe z Celtikiem. Astra jest jednak zupełnie w innej pozycji niż klub z tego samego kraju- Steaua Bukareszt, a bliżej im raczej do Rio Ave. Przegrała oba swoje pojedynki grupowe, i już w tej chwili traci cztery punkty do miejsca premiowanego awansem z grupy. Wszystko wskazuje na to, że po meczu w Szkocji tych punktów zrobi się mniej więcej siedem.

zwycięstwo Celtiku: 1,72______________remis: 3,50______________zwycięstwo Astry: 4,90

Inter w Lidze Europejskiej nie stracił jeszcze punktu ni bramki. Po dwóch meczach zdecydowanie przewodzi swojej grupie. Nerazzurri utrzymają pierwszą lokatę nawet w przypadku porażki, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że z St.Etienne, Nerazzurri będą walczyć  o pełną pulę a więc o zwycięstwo. A, że francuzi do ułomków nie należą, to szykuje się nam, miejmy nadzieję- dobre piłkarskie widowisko.

zwycięstwo Interu Mediolan: 1,75________remis: 3,50________zwycięstwo St.Etienne: 4,55

Besiktas Stambuł przegrał minimalnie bój o Champions League z Arsenalem Londyn. To w dalszym ciągu jednak dobra drużyna, mająca w składzie kilku piłkarzy dużej klasy, co udowodnili chociażby w grupowym pojedynku z bardzo silnym zespołem angielskiego Tottenhamu Hotspurt. Taki napastnik jak Demba Ba, to prawdziwy skarb każdego zespołu. W tym meczu przyciąga właśnie spory kurs na wygraną gości, który wynosi aż 2,50. W teorii Besiktas jest o kilka klas lepszy od Partizana Belgrad, i powinien to udowodnić w tym pojedynku.

zwycięstwo Partizana Belgrad: 2,75________remis: 3,20________zwycięstwo Besiktasu: 2,50

Wszystkie spotkania Ligi Europejskiej można typować już teraz w Totolotku na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy . Pod tym linkiem znajduje się nasza aktualna oferta bukmacherska na wszystkie czwartkowe pojedynki.  Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *