Typujemy hokejową Ligę Mistrzów!

Dzisiaj mamy dla Was mecze Ligi Mistrzów. Nie chodzi jednak o piłkarską Champions League, tylko o tą hokejową. Co więc ciekawego czeka kibiców hokeja we wtorkowy wieczór?

Jednym z ciekawszych pojedynków wydaje się mecz austryjackiego Salzburga ze szwajcarskim Kloten. Drużyna gospodarzy dysponuje naprawdę mocnym składem. Salzburg jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, i powinien rozstrzygnąć go na swoją korzyć, nawet kilkoma bramkami. Kloten przegrało dotąd wszystkie spotkania, więc hokeiści tego zespołu nie będą mieli motywacji do walki. A Salzburg wręcz przeciwnie. Szykuje się łatwe zwycięstwo gospodarzy. Tylko prawdziwy kataklizm sprawi, że nie uda im się go osiągnąć. Godzina rozpoczęcia tego pojedynku, to 19:30.

zwycięstwo Salzburga: 1,35____________remis: 5,20____________zwycięstwo Kloten: 5,60

Czeska Żylina zagra z Eisbaren Berlin. Obie ekipy straciły już szanse na awans, jednak dla każdej zwyciężyć mecz Ligi Mistrzów to bardzo prestiżowa sprawa. Wyżej w tabeli są gospodarze, i to właśnie oni są faworytem bukmacherów do wygranej. Przy odrobinie zaangażowania i wysiłku powinno się to udać. Niemcy pozostają bez zwycięstwa w regulaminowym czasie gry, i taki stan rzeczy powinien się zachować do końca tej rywalizacji. Pojedynek ten rozpocznie się również o 19:30.

Zwycięstwo Żyliny: 1,95__________remis: 4,20__________zwycięstwo Eisbaren Berlin: 2,80

Ostatni mecz, któremu postanowiliśmy się przyjrzeć to pojedynek szwedzkiego HV71 z fińską Jyväskylä. Gospodarze stracili już szanse na awans, i dla nich jest to  mecz bez większego znaczenia. Jeśli jednak Jyväskylä zwycięży, to może awansować nawet na pierwsze miejsce w grupie, a w najgorszym przypadku zapewnić sobie awans z drugiego miejsca. Przypomnijmy, że nie wszystkie drużyny z drugich miejsc mają zapewnione miejsce z kolejnej fazie. Trzeba nazbierać tyle punktów,  by w osobnej tabeli zająć przynajmniej piątą lokatę. Jyväskylä jest tego bliska, jednak na razie balansuje tak na krawędzi. Zwycięstwo pozwoliło by temu klubowi zmieścić się spokojnie w czołowej piątce drużyn z drugich miejsc. Początek meczu: HV71 – Jyväskylä, o godzinie 20:05

zwycięstwo: HV71: 2,10____________remis: 4,20_____________zwycięstwo Jyväskylä: 2,50

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań hokejowej Ligi Mistrzów. Oferta Totolotka na wszystkie dzisiejsze spotkania jest już dostępna pod następującym adresem internetowym https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Hokej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *