Typujemy eliminacje mistrzostw Europy!

Od czwartku do soboty zostanie rozegrana druga kolejka eliminacji Euro 2016. Przyjrzyjmy się ciekawym spotkaniom wraz z kursami na poszczególne rezultaty, jakie zostaną rozegrane dzisiaj. Każde spotkanie się o godzinie 20:45.

Najciekawszym pojedynkiem wydaje się, mecz: Szwecja – Rosja. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Faworytem z racji meczu rozgrywanego u siebie są Szwedzi. Bardzo niepewny jest jednak występ Ibrachimovicia, który zastrzegł, że będzie się starał dojść do pewnej sprawności, jednak nie ma zamiaru wystąpić w tym meczu na środkach przeciwbólowych, a wiadomo, że bez tego piłkarza reprezentacja Trzech Koron traci naprawdę sporo na wartości. Na horyzoncie nie widać nikogo, kto byłby w stanie godnie zastąpić Zlatana. Natomiast Rosja ma silną i przede wszystkim młodą drużynę, która nie pojedzie do Sztokholmu wyłącznie po to by tylko się bronić, więc szykuje się naprawdę dobre widowisko.

zwycięstwo Szwecji: 2,55______________remis: 3,10______________zwycięstwo Rosji: 2,75

W jednym z ciekawych pojedynków Białoruś zmierzy się z Ukrainą. Zarówno jedna jak i druga reprezentacja przeżywa obecnie kryzys. Szczególnie widoczny jest on na Ukrainie, i nie chodzi nam tylko o kryzys ekonomiczny, ale ten piłkarski. Ukraina, podobnie jak Polska- ma kilku naprawdę niezłych piłkarzy, jednak nie potrafią oni stworzyć zgranego teamu zdolnego wygrywać mecze z równorzędnymi czy nawet z troszkę mocniejszymi rywalami. Reprezentacja Białorusi rysuje się nam jednak jako wyraźnie gorsza. Czy Ukrainę będzie stać w tym meczu na zwycięstwo? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo: Białorusi: 3,25____________remis: 3,05____________zwycięstwo Ukrainy: 2,25

Ciekawie powinno być również w meczu Słowenii ze Szwajcarią. Zarówno jedni i drudzy przegrali swoje pierwsze eliminacyjne boje, więc dla obu ekip będzie to spotkanie o swoje pierwsze punkty w eliminacjach. Słowenia zagra u siebie, ale w powszechnej opinii ekspertów, to Helweci mają mocniejsze personalia, i to oni stawiani są w roli faworytów. Tacy zawodnicy jak Xherdan Shaqiri czy Stephan Lichtsteiner, czy kilku innych- potrafią zrobić różnicę. O Słoweńcach niestety nie można powiedzieć tego samego.

zwycięstwo Słowenii: 3,05___________remis: 3,10___________zwycięstwo Szwajcarii: 2,35

Zapraszamy do typowania eliminacji mistrzostw Europy. Atrakcyjną ofertę kursową Totolotka na poniedziałkowe spotkania można już znaleźć na naszej witrynie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *