Typujemy Champions League z Totolotkiem! Grupy C i D

W środę grają kolejne grupy Ligi Mistrzów, a więc między innymi C i D. Kto z kim zagra, i jakie ciekawe kursy bukmacherskie czekają nas w meczach wspomnianych grup? Zapraszamy do naszych zapowiedzi!

W grupie C Monaco przyjdzie rywalizować z Benfiką Lizbona. Mało kto spodziewał się, że zespół wyglądający na całkowicie rozbity, a więc Monaco tak dzielnie będzie sobie radziło w Lidze Mistrzów. Zespół z Francji strzelił co prawda tylko jedna bramkę, ale nie stracił jeszcze żadnej, i z czterema punktami zajmuje drugie miejsce w swej grupie. Mecz z Benfiką nie będzie jednak należał do łatwych. Portugalczycy mają zerowy dorobek punktowy, i to ich ostatnia szansa, by coś zwojować w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jedni i drudzy powinni zaatakować od samego początku i dostarczyć nam dużych piłkarskich emocji.

zwycięstwo Monaco: 2,45_________remis: 3,05_________zwycięstwo Benfiki Lizbona: 2,95

W tej samej grupie Bayer Leverkusen zmierzy się z Zenitem. Faworytem bukmacherów jest Bayer, ale należy zwrócić uwagę, że Rosjanie mają naprawdę bardzo mocny zespół, i do tego dobrego szkoleniowca, jakim z całą pewnością jest Andre Villas Boas. W dodatku wygląda na to, że w końcu nauczyli się jak grać i wygrywać w Lidze Mistrzów. Natomiast Niemcy nie mają ostatnio zbyt dobrej passy, więc nie jest takie oczywiste, że pokonają Zenit Sankt Petersburg, który na pewno będzie chciał się zaprezentować z dobrej strony na BayArena.

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,85________remis: 3,40________zwycięstwo Zenitu: 4,15

W kolejnej grupie Champions League Anderlecht Bruksela zagra z Arsenalem Londyn. Belgowie to etatowy uczestnik fazy grupowej tych rozgrywek, jednak rokrocznie są dostarczycielem punktów dla innych  drużyn. Nie inaczej jest w tej edycji Ligi Mistrzów. Ciężko sądzić, że tym razem będzie inaczej, i uda im się pokonać o wiele silniejszą ekipę Arsenalu. Anglicy są świeżo po szczęśliwym remisie u siebie z Hull City, więc teraz będą chcieli się zrehabilitować i z pewnością dołożą wszelkich starań, by tym razem zwyciężyć.

zwycięstwo Anderlechtu Bruksela: 4,20___remis: 3,50___zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,82

Borussia Dortmund spotka się natomiast w meczu wyjazdowym z Galatasaray. To Niemcy są faworytem tego starcia, ale przecież Galata to niezły zespół, zazwyczaj nieprzegrywający u siebie. Turcy myślą nawet o awansie do kolejnej fazy, a jeśli tak, trzeba koniecznie zdobyć dziś jakieś punkty. A, że dokładnie o tym samym myśli Jurgen Klopp i jego zespół, to szykuje nam się dobry mecz. Kto wie czy nie najciekawszy ze wszystkich środowych spotkań Champions League?

zwycięstwo Galatasaray: 4,05______remis: 3,40______zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,88

Typujemy Ligę mistrzów z Totolotkiem! Aktualna oferta kursowa na wszystkie spotkania Champions League jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *