Typujemy Champions League, grupy G i H!

Skupmy się teraz na tym, co w Lidze Mistrzów będzie się działo w grupach G i H. Pojedynki zapowiadają się naprawdę interesująco.

A więc pierwszy pojedynek w grupie G, to mecz: Chelsea Londyn – Maribor. Nie wiadomo co musiało by się stać, by dowodzony przez Jose Mourinho klub z Londynu poległ, lub choćby stracił jakieś punkty w tym meczu. Maribor dotychczas zremisował swoje dwa poprzednie spotkania, ale nie przyszło mu jeszcze rywalizować z przeciwnikiem z najwyżej półki, a Chelsea z pewnością takim jest. To sport i wszystko może się zdarzyć, ale wygląda na to, że Słoweńcy pojadą na Stamford Bridge po najniższy wymiar kary. Tylko Czy Diego Costa i spółka będą znać litość?

zwycięstwo Chelsea Londyn: 1,16________remis: 7,00________zwycięstwo Mariboru: 16,00

W drugim meczu tej grupy Schakle zmierzy się ze Sportingiem Lizbona. W opinii wielu, kto zwycięży w tym dwumeczu- awansuje do kolejnej fazy. Maribor jest jednak za słabym zespołem, by móc to osiągnąć. Zespoły mają odpowiednio 2 i 1 punkt, więc stoją przed szansą na poważne podreperowanie swego dorobku, i większy luz psychiczny przed kolejnymi meczami w grupie G. Niemcy są faworytem z racji rozgrywania meczu u siebie, oraz dlatego, że w starciu z Chelsea- Schalke potrafiło zremisować i to na wyjeździe, natomiast Sporting poległ z tym zespołem w Lizbonie.

Zwycięstwo Schalke: 1,90________remis: 3,30________zwycięstwo Sportingu Lizbona: 4,00

W kolejnej grupie BATE Borysow opromienione nieoczekiwanym zwycięstwem nad Athletic Bilbao, podejmie tym razem ekipę Szachatra Donieck. Białorusini liczą, że po raz kolejny uda im się sprawić niespodziankę, i pokonać następnego bardziej renomowanego rywala. Różnica polega jednak na tym, że Hiszpanie pogrążeni są w wyraźnym kryzysie, a Szachtar zdaje się nie znać takiego słowa. Ukraińcy są w gazie i mimo bardzo pechowego remisu w ostatnim meczu z Porto, postarają się odnieść zwycięstwo,  które będzie ich pierwszą wygraną w tym sezonie Champions League.

Zwycięstwo BATE Borysow: 3,85_____remis: 3,20_____zwycięstwo Szachtara Donieck: 2,00

Mecz z Porto to ostatnia szansa dla Basków z Bilbao na zaistnienie w tegorocznej Lidze Mistrzów. Porażka eliminuje ich z walki o wyjście z grupy. Nie będzie łatwo, bo Athletic rozegra swój mecz na wyjeździe na Estadio Dragao, a Porto to naprawdę mocna drużyna. Jeśli Portugalczykom uda się zwyciężyć, będą już jedną nogą w fazie pucharowej, a Hiszpanie jedną nogą poza pucharami w ogóle. Jedni i drudzy będą na pewno dążyli więc w tym pojedynku do realizacji swych osobnych celów, więc wygląda na to, że szykuje się nam naprawdę dobre spotkanie.

zwycięstwo FC Porto: 1,70_________remis: 3,50_________zwycięstwo Athletic Bilbao: 5,00

Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania spotkań Ligi Mistrzów. Ofertę na Champions Legaue można już znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *