T-Mobile Ekstraklasa w zakładach bukmacherskich

Po czasie przeznaczonym na reprezentację, polska liga wznawia rozgrywki. W piątek będziemy świadkami dwóch spotkań.

W pierwszym z nich zmierzą się ze sobą Cracovia z Ruchem Chorzów. Goście mają już nowego trenera. Jana Kociana zastąpił ulubieniec kibiców przy Cichej- Waldek King, a więc Waldemar Fornalik. Zastał on nie tak bardzo odmieniony zespół Chorzowiań. Cracovia też może wkrótce mieć nowego szkoleniowca. Nad trenerem Podolinskim zbierają się czarne  chmury. Zespół ma naprawdę spory potencjał, którego nie potrafi jednak wydobyć, dzięki czemu rokrocznie walczy zaledwie o utrzymanie. Oba zespoły tkwią prawie na szarym końcu ligowej tabeli, ewentualne zwycięstwo któregoś z nich pozwoli złapać mu choćby teoretyczny kontakt z drużynami, które zajmują nieco wyższe miejsca. Ale czy on nastąpi. Przekonamy się już o godzinie 18:00, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek. Spotkanie Cracovii z Ruchem będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport.

Zwycięstwo Cracovi: 2,40_________remis: 3,05_________zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,05

Swój mecz po przerwie reprezentacyjnej rozegra też Legia Warszawa. Legioniści zmierzą się z Lechią Gdańsk. W kuluarach dało się słyszeć narzekanie, że zespół z Warszawy ma tylko dwa dni odpoczynku, a powinien znacznie więcej, jednak jeśli by spojrzeć ilu jego piłkarzy (i ile minut) zagrało w tym czasie w swych reprezentacjach, nie mają oni prawa być zmęczeni. Owszem, Jodłowiec wrócił z kontuzją, ale w Legii mają  go kim zastąpić. Również Lechiści przystąpią do tego meczu w miarę wypoczęci, ale na pewno nie będą oni faworytem tego spotkania. Zdecydowanie  będzie nim Legia, która tym razem chce pokazać, że słynny już wirus FIFA jej nie dotyczy. Początek meczu: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, o godzinie 18:00. Na transmisję zapraszamy do Canal+ Sport.

Zwycięstwo Legii Warszawa: 1,68_______remis: 3,50_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 5,00

Zapraszamy do wspólnego typowania polskiej Ekstraklasy. Totolotek przygotował już ofertę kursową na wspomniane mecze. Można ją znaleźć klikając w  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *