Środowe spotkania hokejowej Ligi Mistrzów w Totolotku

W środę dokończenie szóstej kolejki hokejowej Champions League. Będziemy świadkami czterech spotkań. Oto więc co nas czeka dzisiaj.

I tak słowackie Koszyce zagrają z niemieckim Kolner. Sytuacja w tej grupie jest już wyklarowana. Wiadomo kto zajmie poszczególne miejsca. Obie rywalizujące w tej parze ekipy są już bez szans na awans. Trzeba po prostu rozegrać mecz, i szybko zapomnieć, o plamie którą się dało w tych rozgrywkach. Goście są wyżej w tabeli, i mają minimalnie lepszy bilans od Koszyc. Obu ekipom raczej nie bardzo będzie chciało się wysilać, więc przewidujemy raczej nudny mecz. Rozpocznie się on o godzinie 17:30.

zwycięstwo Koszyc: 2,20_____________remis: 4,20_____________zwycięstwo Kolner: 2,40

O tej samej porze będą z sobą rywalizowały fiński Kärpät i czeski Liberec. Goście chcąc awansować do kolejnej fazy muszą koniecznie wygrać ten mecz. Zajmują oni co prawda drugie miejsce, ale są drużyną z najgorszym bilansem punktowym, a przypomnijmy że z drugiej pozycji awansuje zaledwie pięć ekip (ma 11) możliwych. Ratuje ich więc tylko wygrana, ale nie będzie o nią łatwo, wszakże to Kärpät jest zdecydowanym faworytem tego meczu, i raczej nie powinno zwieść oczekiwań.

zwycięstwo Kärpät: 1,50_____________remis: 4,50_____________zwycięstwo Liberca: 4,50

Jeszcze dwie kolejki temu Sparta Praga miała w kieszeni pewny awans. Hokeiści tego klubu jednak zawalili koncertowo kolejne mecze, tracąc szanse na wyjście z grupy Czesi zajmują co prawda drugie miejsce i już go nie stracą, ale mają tylko 9 punktów, które powodują, że są już bez szans na awans. Nie mniej są faworytem i to zdecydowanym spotkania z ostatnim w grupie Mannheim. Mecz Sparty z niemieckim Mannheim rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Sparty Praga: 1,40_________remis: 4,85_________zwycięstwo Mannheim: 5,30

To również pojedynek drużyn które nie mają już szans na awans. Valerenga gra jednak zatrważająco słabo. Tak słabo, że hokeiści tego klubu nie mają na swym koncie jeszcze ani jednej wygranej. Bardzo wątpliwe, by zdołali ją osiągnąć w meczu z walecznymi Szwedami z Farjestads. Goście są zdecydowanym faworytem tego meczu. Walczyli jak równy z  równym z Wiedniem i Zurichem, a więc ekipami z miejsc 1 i 2, naprawdę nieznacznie przegrywając z tymi ekipami, więc bardzo wątpliwe, ze pogubią punkty z bardzo odstającym od stawki drużyną Valerengi.

zwycięstwo Valerengi: 5,85__________remis: 5,40__________zwycięstwo Farjestads: 1,32

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników hokejowej Ligi Mistrzów. Wspomniane spotkania są już dostępne do obstawiania na naszej stronie internetowej Totolotka pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Hokej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *