Sprawdź Bonus King na nadchodzący tydzień!

Aktualny tydzień z bonusami w Totolotku zapowiada się naprawdę ciekawie. Sprawdź wszystkie promocje i bonusy Bonus King!

Wtorek – AKO z Ligą Mistrzów 

Postaw we wtorek kupon z czteroma lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem Ligi Mistrzów i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Środa – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie 

Postaw w środę kupon z minimalnym kursem 3,00 zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ligi Mistrzów i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Czwartek – Podwyższenie wygranej o 12%. Metalist vs Legia

Postaw w czwartek kupon zawierający minimum trzema zdarzeniami, w którym jedno będzie meczem Ligi Europy: Metalist Charków – Legia Warszawa, i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie 

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4,00, zawierający minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Sobota – Podwyższenie wygranej o 12%. Real vs Barcelona

Postaw w sobotę kupon zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Primera Division: Real Madryt – FC Barcelona, zwiększ swoją wygraną o 12%!

Niedziela – 25% więcej za: Manchester Utd vs Chelsea

Postaw w niedzielę kupon z minimum trzema zdarzeniami, gdzie jedno z nich będzie meczem Premier League: Manchester United – Chelsea Londyn, i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Więcej o promocjach Totolotka, dowiesz się wchodząc na https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *