Spotkanie: Sassuolo – Empoli, w zakładach bukmacherskich!

Dziś najsilniejszych Iigach starego Kontynentu odbędzie się tylko jedno spotkanie. Chodzi konkretnie o włoską Serie A, w której zmierzą się z sobą Sassuolo i Empoli. Jakie są przewidywania bukmacherów na to starcie?

Sassulo od niedawna może się pochwalić tym, że w swoich szeregach ma napastnika reprezentacji Włoch. Mowa to oczywiście o Simone Zazie. Jego kariera nabrała dużego przyśpieszenia. Mówi się, że już długo nie pogra w Sassuolo. W kontekście jego nalszej przynależności klubowej wymienia się takie drużyny jak Lazio, Inter czy Fiorentinę. Jednak póki co gra dla Sassuolo, i straszy przeciwników tej drużyny. Beniaminek z Empoli na tle takiego rywala jak Sassulo prezentuje się naprawdę przeciętnie. Dla gości sukcesem będzie już sam remis, ale wygląda na to, że choćby o taki rezultat będzie bardzo ciężko. Empoli nie wygrało jeszcze wyjazdowego meczu i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić.

zwycięstwo Sassuolo: 2,22____________remis: 3,25____________zwycięstwo Empoli: 3,20

Zapraszamy do typowania spotkania Sassuolo z Empoli. Rozpocznie się ono dziś o godzinie 20:45. Oferta kursowa Totolotka na ten pojedynek jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=W%C5%82ochy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *