Spotkanie: Polska – Niemcy, w zakładach bukmacherskich!

Reprezentacja Polski zmierzy się dzisiaj z Niemcami. O tym meczu mówi się w mediach już od dawna. Przypomnijmy, że nasi zachodni sąsiedzi to aktualni mistrzowie Świata. Nigdy w historii nie zdarzyło nam się ich pokonać. Czy teraz będzie inaczej? Jak mają się przewidywania bukmacherów dotyczące tego spotkania?

Wiadomo już, że goście wystąpią bez kilku swoich czołowych graczy. I tak z różnych względów wypadli z kadry między innymi Sami Khedira, Mesut Öezil, Philipp Lahm, Miroslav Klose czy Julian Draxler. Joahim Loew nie ma jednak zbytniego bólu głowy, gdyż graczy tak naprawdę tych można bez zastąpić. Niemcy dysponują jedną z najbardziej utalentowanych piłkarsko nacji świata. Co chwile pojawiają się nowe talenty, by wspomnieć tylko o Karimie Bellarabim. O tym zawodniku Bayeru Leverkusen kilka miesięcy temu jeszcze mało kto słyszał, a dziś jest jednym z liderów Bayeru Leverkusen i jedną z najjaśniejszych gwiazd Bundesligi. Przebojem wdarł się też do reprezentacji Niemiec i niewykluczone, że mecz z Polską zacznie w pierwszym składzie.

Ogromna szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o reprezentacji Polski. U nas jedyny poważny ubytek to brak Jakuba Błaszczykowskiego, ale bez tego zawodnika nasza kadra traci naprawdę sporo swych i tak bardzo nielicznych atutów. Jest co prawda Robert Lewandoswski czy Łukasz Piszczek, ale wydaje się, że nawet na osłabionych z pozoru Niemców to zdecydowanie za mało. Nie ma co mydlić oczu- to goście są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Nawet remis zostanie przyjęty jako ogromna niespodzianka, nie mówiąc już o triumfie Biało-Czerwonych.  Wierzy oczywiście każdy, my także, jednak do zakładów bukmacherskich powinno się podchodzić ze zdrowym rozsądkiem, a ten w roli zdecydowanego faworyta każe widzieć reprezentację gości.

zwycięstwo Polski: 4,75____________remis: 3,45____________zwycięstwo Niemców: 1,75

Na mecz Polski z Niemcami zapraszamy do Polsatu i Polsatu Sport. Początek spotkania o godzinie 20:45. Zapraszamy Was także do typowania tego pojedynku. Można to zrobić już teraz  na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *