Sobotnie typowanie polskiej Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej lidze odbędą się trzy pojedynki ligowe. Dwa z nich rozpoczną się równolegle o godzinie 15:30.

W meczu drużyn próbujących powstać z kolan, Podbeskidzie Bielsko Biała zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Obie drużyny przez pewien czas były jednymi z rewelacji Ekstraklasy. Gospodarze przez pewien moment zajmowali nawet drugą pozycję w lidze. Od pewnego momentu powróciły jednak tam gdzie ich miejsce, czyli w dolne rejony tabeli. Dla obu ten mecz będzie nie tylko o wygraną, ale i o chwilę oddechu przed kolejnymi trudnymi ligowymi pojedynkami. Faworytem jest Podbeskidzie, ale Górnik z kilkoma indywidualnościami w składzie na pewno tanio skóry nie sprzeda. Pojedynek Podbeskidzia Bielsko Biała z Górnikiem Łęczna będzie można obejrzeć w N-Sport.

zwycięstwo Podbeskidzia: 2,25_______remis: 3,10_______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,20

Wydaje się że Śląsk jest zupełnym faworytem meczu z Piastem Gliwice. I rzeczywiście-  statystyki spotkań u siebie Wrocławian oraz meczów wyjazdowych Piasta w tym sezonie zdają się potwierdzać tę teorię. Dodatkowo w zespole gospodarzy zobaczymy jednego z bohaterów niedawnych spotkań reprezentacji Polski, a więc Sebastiana Milę. Ciężko przypuszczać, że Śląsk mógłby zmarnować tak pokaźny kapitał i stracić tu jakieś punkty. Mecz Śląska z Piastem Gliwice będzie transmitowany w Canal+ Family.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,83______remis: 3,40______zwycięstwo Piasta Gliwice: 4,20

Spotkanie o godzinie 18:00, a więc pojedynek Jagielloni Białystok z Pogonią Szczecin może mieć zupełnie nieoczekiwany przebieg. Faworytem przedmeczowym są oczywiście gospodarze, ale to Portowcom będzie bardziej zależało na odniesieniu zwycięstwa, gdyż ostatnio nie idzie im na wyjazdach, więc czas poprawić swoje wyniki osiągane w delegacjach. Nie  powinno to być szczególnie trudne, zwarzywszy, że Jaga nie jest mistrzem własnego podwórka. Pogoń przy odrobinie wysiłku stać na dobry wynik w Białymstoku. Transmisja z tego spotkania w Canal+ Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,45____remis: 3,10____zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,85

Zapraszamy do wspólnego typowania polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualną ofertę bukmacherską przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla swych graczy można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *