Puchar Polski w Totolotku!

Dziś w Pucharze Polski odbędą się dwa spotkania. Już o godzinie 14:00 zagrają ze sobą Błękitni Starogard Szczeciński i GKS Tychy.

Drużyna gospodarzy występuje w Drugiej (a więc de facto w trzeciej) lidze. W tym sezonie poczyna sobie w niej całkiem nieźle. Bukmacherzy wyceniają szanse obu zespołów mniej więcej po równo, z minimalnym wskazaniem na Błękitnych. Jednak nie wolno zapomnieć, że Tyszanie to naprawdę solidny średniak Pierwszej ligi. Mają całkiem niezłą passę ostatnich spotkań. W ostatniej kolejce ligowej zremisowali z Pogonią Siedlce. Dotychczas niezbyt dobrze wiodło im się w Pucharze Polski. Może czas już to w końcu to zmienić i awansować do dalszej fazy tych rozgrywek?

zwycięstwo Błękitnych Starogard Szczeciński: 2,40_remis: 3,20_zwycięstwo GKS Tychy: 2,65

Znacznie ciekawiej zapowiada się starcie Znicza Pruszków z Zagłębiem Lubin. Jeszcze niedawno gospodarze występowali w Pierwszej lidze, byli nawet blisko Ekstraklasy, o którą bój przegrali dopiero w ostatnich kolejkach. Teraz jednak występują zaledwie w drugiej Lidze. Zagłębiu też zbytnio się nie wiedzie. Ciężko zrozumieć jak zespół z takim zapleczem finansowym mógł sobie pozwolić na spadek z Ekstraklasy. Zajście daleko w Pucharze Polski to niezły pomysł na podreperowanie reputacji klubu, i właśnie taki plan mają trenerzy i zawodnicy Zagłębia. Czy uda im się pokonać klub z Pruszkowa i znaleźć się w kolejnej rundzie? Spotkanie: Znicz Pruszków – Zagłębie Lubin, rozpocznie się o godzinie 17:45. Na transmisję z tego meczu zapraszamy do Polsatu Sport Extra.

zwycięstwo Znicza Pruszków: 3,50______remis: 3,30______zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,00

Kompletna oferta bukmacherska Totolotka na dzisiejsze spotkania Pucharu Polski znajduje się na stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%u0142ka+no%u017cna  Zapraszamy do wspólnego typowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *