Poniedziałkowe ostatki w najsilniejszych ligach europejskich

W poniedziałek z najsilniejszych ligach europejskich gra tylko angielska Premier Laegue. Spotkaniem które nas czeka, będzie pojedynek Queens Park Rangers z Aston Villą.

To starcie nie zapowiada się na szlagier ligi angielskiej. Wręcz przeciwnie, gospodarze pozostają bez zwycięstwa od 24 lipca, a więc już od wieków. Dzięki temu wyczynowi tkwią na ostatnim miejscu w tabeli. Aston Villa natomiast plasuje się niewiele wyżej. Goście zajmują miejsce tuż przed strefą spadkową z czterema porażkami z rzędu. Dla jednego z zespołów może być to więc mecz na przełamanie. Faworytem ekspertów Totolotka ustalających kursy jest QPR, ale to Aston Villa  ma lepszy i bardziej obyty zespół. Nie mniej wydaje się, że jeśli nie teraz, to QPR nie będzie już  miało chyba lepszej okazji na odniesie zwycięstwa. Początek spotkania: Queens Park Rangers – Aston Villa, o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo QPR: 2,45_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Aston Villi: 2,85

Totolotek zaprasza do typowania wyniku meczu QPR z Aston Villą. Można to zrobić już teraz na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Anglia%201.%20Liga !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *