Piłkarski piątek w zakładach bukmacherskich!

W piątek w najsilniejszych ligach Europy czekają nas trzy pojedynki. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Herty Berlin ze Stuttgartem. A co jeszcze nas czeka w ten dzień, i jak prezentują się przedmeczowe kursy ekspertów Totolotka na wspomniane mecze?

Mecz w Berlinie rozpocznie się o godzinie 20:30. Obu zespołom nie idzie ostatnio gra w Bundeslidze. Mają ledwie po pięć punktów, co dla Stuttgartu i tak jest wynikiem dobry, bo jeszcze dwie kolejki temu zamykał ligową tabelę z ledwie jednym oczkiem na koncie. Natomiast postawa gospodarzy nie jest znowu taka najgorsza. Zespół zdobywa sporo bramek, problem w tym, że jeszcze więcej ich traci. To Bundesliga, więc możemy się spodziewać sporej ilości bramek. Stuttrart musi w końcu odpalić, dlatego spodziewamy się emocjonującego widowiska, na które zapraszamy was do Eurosportu 2.

zwycięstwo Herty Berlin: 2,35__________remis: 3,10__________zwycięstwo Stuttgartu 3,00

Getafe zdołało odnieść ostatnio zwycięstwo, co przerwało ich serię porażek. Cordoba ma już tych porażek co niemiara. To jedyna drużyna w stawce, której nie udało się jeszcze wygrać, a miała na to, aż sześć kolejek. Gospodarze są mało ambitną, oraz bardzo leniwą i minimalistyczną drużyną, więc może to właśnie najlepsza ich szansa na pierwszą wiktorię. Wątpliwe, że Getafe osiągnie specjalną mobilizację na przeciwnika tego pokroju. Mimo znacznej przewagi jakości piłkarskiej, która leży po stronie Getafe, nie będzie niczym niezwykłym, jeśli ten klub straci dziś punkty. Mecz Getafe z Cordobą rozpocznie się o godzinie 21:00.

zwycięstwo Getafe: 2,05____________remis: 3,20____________zwycięstwo Cordoby: 3,75

W meczu Reims z Bardeaux może zaskakiwać nieco spory kurs na wygraną gospodarzy. Reims to przecież solidna drużyna, bez gwiazd ale z solidnym kolektywnym składem. Było tak jednak w zeszłym sezonie. Po odejściu naszego Grzegorza Krychowiaka coś w tej drużynie pękło. Obecnie to jedna z najsłabszych ekip Ligue 1. Zagrają oni z Bordeaux, które przeszło naprawdę sporą metamorfozę. Z ligowego średniaka stało się  czołową siłą we francuskim futbolu. Niewiadomo ile potrawa taki stan rzeczy, jednak w tym meczu zmierzy się przedostatnia drużyna w lidze jaką jest Reims, z  wiceliderem tabeli. Faworyt może być tu wiec tylko jeden. Spotkanie to zacznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo Reims: 3,35____________remis: 3,20____________zwycięstwo Bordeaux: 2,15

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników piątkowych meczów w Europie. Zawsze aktualną ofertę Totolotka na wszystkie spotkania można już znaleźć na nasze  stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *