Piątkowe spotkania Eliminacji Euro 2016

Kilka spotkań z dzisiejszych meczów w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2016 zapowiada się naprawdę interesująco. Po raz kolejny wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 20:45. Oto więc co ciekawego czeka nas w  piątek.

Meczem dnia wydaje się pojedynek Turcji z Czechami. Gospodarze zaliczyli falstart, w postaci przegranej z Islandią. Teraz liczy dla nich tylko zwycięstwo. Nie będzie jednak o nie łatwo, gdyż Czesi zdopingowali pokonaniem Holandii, na pewno nie  odpuszczą, i zrobią wszystko by wywieźć ze Stambułu korzystny rezultat. Wygląda na to, że szykuje się nam więc dobre ofensywne spotkanie.

zwycięstwo Turcji: 2,25_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Czechów: 3,20

Wspomniana już Islandia zagra na wyjeździe z Łotwą. Piłkarze tej reprezentacji mają szanse bardzo udanie rozpocząć eliminacje do francuskich mistrzostw, odnosząc dwa zwycięstwa w dwóch pierwszych starciach. Szczególnie, że Łotwa nie należy do futbolowych potęg, i nie posiada w swoich szeregach piłkarzy tej klasy,  co chociażby Gylfi Sigurdsson, który naprawdę dobrze poczyna sobie w walijskim Swansea, a w kadrze jest tym piłkarzem, który potrafi zrobić różnicę i przesądzić o wynikach meczu. Natomiast Łotwa miewała owszem przebłyski dobrej gry, ale na chwilę obecną ta reprezentacja jest tylko tłem dla innych, lepszych drużyn.

zwycięstwo Łotwy: 3,25_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Islandii: 2,12

Zarówno Bułgaria jak i Chorwacja wygrały swoje pojedynki w pierwszej kolejce i wraz z Włochami liderują grupie H. Spotkanie to będzie więc meczem o pierwsze miejsce i większy spokój przed kolejnymi grami. Faworytem są oczywiście Chorwaci, jednak największym wygranym tego spotkania może się okazać właśnie Italia, a to dlatego że zarówno gospodarze jak i goście na pewno zepną się na tyle, by dołożyć wszelkich starań ku wygraniu tego meczu, i może tu paść rezultat remisowy. A Włosi nie powinni mieć problemu z pokonaniem, a nawet z rozbiciem Azerbejdżanu.

zwycięstwo Bułgarii: 3,10___________remis: 3,20___________zwycięstwo Chorwacji: 2,27

zwycięstwo Włochów: 1,10_________remis: 9,00_________zwycięśtwo Azerbejdżanu: 16,00

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów eliminacji mistrzostw Europy. Ofertę kursową Totolotka na wszystkie piątkowe mecze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *