Piątkowe spotkania Ekstraklasy z Totolotkiem!

Dziś zostanie zainaugurowana trzynasta kolejka polskiej Ekstraklasy. Dla kogo trzynasta okaże się pechowa. Zapraszamy do naszej zapowiedzi piątkowych pojedynków.

O godzinie 18:00 zmierzą się dziś ze sobą GKS Bełchatów i Górnik Zabrze. Zarówno jedna i druga drużyna jest w górnej połowie tabeli, jednak nie zajmują już w niej takich dobrych pozycji jak przed kilkoma tygodniami, kiedy to były w zupełnym jej czubie. Kika porażek zepchnęło je na odpowiednio piąte (Górnik) i szóste miejsce w tabeli). Celem każdej z nich będzie dziś więc wygrana. Nie przewidujemy meczu na 0:0. Sądzimy, że bramki padną tu poo  każdej ze stron, gdyż zespoły bardzo dobrze potrafią atakować. Górnik dodatkowo naprawdę dobrze poczyna sobie na wyjazdach, co jest dodatkowym atutem tej drużyny. Spotkanie: GKS Bełchatów – Górnik Zabrze będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+.

zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 2,50_____remis: 3,00_____zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,95

Natomiast już o godzinie 20:30 Wisła Kraków podejmie u siebie ekipę Podbeskidzia Bielsko Biała. O formie tych zespołów nie możemy powiedzieć zbyt wiele, gdyż jest ona bardzo nieprzewidywalna. Oba mogą zagrać piach, lub dać  popis swej gry. Wszystko będzie więc zależało od dyspozycji dnia. Faworytem jest oczywiście Biała Gwiazda, ale nie wolno zapominać, że doznała ona dwóch porażek u siebie. I wszystko było by proste gdyby nie fakt, że Górale z Bielska mają na swym koncie dwie porażki z rzędu w spotkaniach wyjazdowych… Wiec to w teorii taki trochę mecz zagada. A jak będzie w praktyce? Starcie Wisły Kraków z Podbeskidziem Bielsko Biała będzie transmitowane  w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,78________remis: 3,50________zwycięstwo Podbeskidzia: 4,50

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Aktualną ofertę kursową przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla swoich graczy można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *