Obstawiamy Ligę Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn!

Wczoraj swój pojedynek w Lidze Mistrzów rozgrywała Wisła Płock. Nafciarze przegrali jednak z SG Flensburg-Handewitt. Dziś kolejne cztery mecze. Co więc ciekawego nas czeka w aspekcie zakładów bukmacherskich?

Zarówno czeski Chehovski jak i słoweńskie Celje pozostają bez wygranej w tej fazie, więc to doskonała okazja na odbicie się od dna. Na papierze lepiej prezentują się zawodnicy gości, ale Medvedi na pewno nie odpuści i dołoży wszelkich starań by zwyciężyć w tym meczu. Jego początek już o godzinie 17:30.

zwycięstwo Chehovski Medvedi:2.35__remis: 8,40__zwycięstwo Celje Pivovarna Lasko: 1,75

Natomiast o 19:00 szwedzki Alingsas rozegra swój pojedynek z niemieckim KIF Kolding. Chyba nikogo nie dziwi, że to właśnie goście są według bukmacherów zdecydowanym faworytem. Szwedzi przegrali dotychczasowe swe mecze i to aż dziesięcioma bramkami, a Kolding ma na swoim koncie same zwycięstwa, i to nie jakieś wymęczone, tylko odpowiednio dziewięcioma i aż czternastoma bramkami. Ta statystka mówi nam wszystko.  Jakikolwiek większy opór ze strony gospodarzy byłby wielką niespodzianką.

zwycięstwo Alingsas HK: 6,00_________remis: 13,00_________zwycięstwo KIF Kolding: 1,15

Takiego nie powinien również stawiać białoruski HC Meshkov Brest przeciwno arcymistrzowskiej drużynie jaką jest ekipa THW Kiel. Niemcy to jeden z głównych faworytów do zwycięstwa w całej Lidze Mistrzów. Goście dali się już raz zaskoczyć drużynie Prvo Plinarsko Drustvo, przegrywając z tym zespołem 25 – 27, i drugi raz nie będą chcieli popełnić takiego błędu. Mecz: HC Meshkov Brest – THW Kiel, zostanie rozegrany o godzinie 19:30.

zwycięstwo HC Meshkov Brest: 5,90_______remis: 13,00_______zwycięstwo THW Kiel: 1,16

W ostatnim dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Szwajcarki Kadetten SH zmierzy się z francuskim Dunkerque. Jest to mecz bez wyraźnego faworyta. Na papierze bardzo nieznacznym stopniu nim szczypiorniści gospodarzy, jednak należy zwrócić uwagę, że Kadetten nie wygrał jeszcze spotkania w tej edycji Ligi Mistrzów. Francuzi wygrali raz, ale za to na wyjeździe, więc może to jest jakaś wskazówka, co do tego na który zespół postawić w tym spotkaniu. Rozpocznie się ono o godzinie 20:00.

zwycięstwo Kadetten SH: 1,75_________remis: 8,30_________zwycięstwo Dunkerque: 2,40

Zapraszamy swoich graczy do wspólnego typowania wyników Ligi Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn. Aktualną ofertę bukmacherską Totolotka znajdziecie już na naszej stronie internetowej  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20r%C4%99czna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *