Niedziela z polską Ekstraklasą!

W niedzielę czekają nas dwa spotkania T-Mobile Ekstraklasy. Oba zapowiadają się niezwykle ciekawie, a to dlatego, że wezmą w nich udział Lech Poznań, Wisła Kraków czy też Górnik Zabrze.

O godzinie 15:30 zmierzą się ze sobą Korona Kielce i Lech Poznań. Kolejorz pod przewodnictwem Macieja Skorży wyraźnie odżył. W debiucie zdarzyła się co prawda porażka z Jagiellonią Białystok, ale w następnych trzech spotkaniach zaaplikował swoim rywalom aż trzynaście bramek. Wydaje się, że pojedynek ze słabiutką Koroną powinien rozstrzygnąć bez trudu na swoją korzyść. Teoretycznie Lech powinien zwyciężyć w tym meczu kilkoma bramkami. W Kielcach myślą oczywiście zupełnie odwrotnie, i zapewne będą się to starali udowodnić, ale fakty są takie, że każdy inny wynik niż zwycięstwo gości byłby sporą niespodzianką. Czy jest szansa, że do niej dojdzie? Spotkanie Korony z Lechem będzie można obejrzeć w Canal+  Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 4,00_______remis: 3,20_______zwycięstwo Lecha Poznań: 1,92

Ciekawsze spotkanie i zarazem najciekawsze tej kolejki czeka nas jednak o godzinie 18:00. Górnik Zabrze zmierzy się w nim z Wisłą Kraków. Jeszcze kilka kolejek temu moglibyśmy powiedzieć, że to Biała Gwiazda jest faworytem tego meczu. Obecne fakty są jednak takie, że drużyna z Krakowa odniosła trzy porażki z rzędu, a Górnicy w tym samym czasie zdobyli siedem punktów. Dzięki temu przeskoczyli Wisłę w tabeli, i przy okazji zacumowali na pierwszym miejscu w Ekstraklasie. Jeśli udało by im się dziś wygrać, utrzymali by to miejsce co najmniej do następnej kolejki. Nie będzie to jednak proste, bo Wiślacy mimo dołku formy, w który ostatnio wpadli, w dalszym ciągu są najlepiej prezentująca się ekipą w lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Spotkanie: Górnik Zabrze – Wisła Kraków, będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 2,45_______remis: 3,00_______zwycięstwo Wisły Kraków: 3,00

Zapraszamy do wspólnego typowania niedzielnych spotkań piłkarskich rozgrywanych w polskiej T-Mobile Ekstraklasie. Aktualną ofertę kursową Totolotka możecie już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *