Niedziela z eliminacjami do mistrzostw Europy

Dziś odbędą się kolejne spotkania eliminacyjne Euro 2016. Jakie ciekawe starcia czekają nas późnym popołudniem i wieczorem?

O godzinie 18:00 Austria zmierzy się z Czarnogórą. Już od jakiegoś czasu gra gospodarzy opiera się na Davidzie Alabie. Zawodnik Bayernu Monachium w kadrze jest człowiekiem od wszystkiego. Broni, podaje, strzela, asystuje, wykonuje stałe fragmenty gry… Aż strach pomyśleć jak Austryjacy prezentowali by się bez swojego lidera. Chyba nie ma drugiej reprezentacji tak uzależnionej od gry jednego piłkarza. Czarnogóra też ma kilka wyrazistych postaci, przede wszystkim Stevana Jovetica, ale wydaje się, że jego pomagierowie są gorsi niż pomocnicy Alaby, i dlatego Austria jest faworytem tego spotkania. Przy odrobinie zaangażowania powinna potwierdzić tę opinię.

zwycięstwo Austrii: 1,90___________remis: 3,35___________zwycięstwo Czarnogóry: 3,90

Po słabym starcie eliminacji Ukrainie udało się pokonać reprezentację Białorusi, dzięki czemu awansowała na trzecie miejsce w tabeli. Teraz zagra swój mecz z Macedonią, i według zgodnej opinii ekspertów, powinna rozstrzygnąć to starcie na swoją korzyść. W reprezentacji Ukrainy wielu graczy musi pauzować z powodu kontuzji, jednak nawet w odrobinę rezerwowym składzie gospodarze są w stanie pokonać nienajlepszą przecież Macedonię. Spotkanie Ukrainy z Macedonią rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra.

zwycięstwo Ukrainy: 1,38___________remis: 4,30___________zwycięstwo Macedonii: 8,00

Z pojedynków rozgrywanych o godzinie 20:45 najciekawiej zapowiada się mecz Białorusi ze Słowacją. W poprzednim meczu goście zupełnie nieoczekiwanie pokonali Hiszpanię, i dzięki temu mają już 6 punktów po dwóch kolejkach i liderują swojej grupie. Czas powiększyć ten dorobek w meczu z Białorusią. Łatwo nie będzie, ale Słowacja z Markiem Hamsikiem jest w stanie wygrać to spotkanie. Białorusini nie są piłkarskimi ogórkami, także potrafią grać w piłkę, więc szykuje nam się ciekawy mecz. Pojedynek ten będzie transmitowany w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Białorusi: 3,30____________remis: 3,15____________zwycięstwo Słowacji: 2,20

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników eliminacji mistrzostw Europy. Atrakcyjną ofertę ekspertów Totolotka dla swoich graczy zawierającą wszystkie dzisiejsze mecze można znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *