Mecz: Hellas Verona – Lazio Rzym, w zakładach bukmacherskich!

Jedynym dzisiejszym spotkaniem ligowym w najsilniejszych krajach piłkarskich starego Kontynentu jest pojedynek Hellasu Verona z Lazio Rzym. Jak przedstawia się ono pod kątem bukmacherskim?

Po kiepskim początku sezonu Lazio złapało wiatr w żagle, czego efektem cztery zwycięstwa z rzędu. Wśród pokonanych znalazła się nawet Fiorentina, z którą Biancocelesti wygrali pewnie 2:0 i to na wyjeździe. Nic więc dziwnego, że w kolejnym swych wyjazdowym pojedynku Rzymianie są faworytami. Natomiast Hellas całkiem nieźle poczyna sobie w meczach u siebie, ale w ostatnich kolejkach piłkarze tego zespołu prezentują się nienajlepiej. Tylko jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich spotkaniach nie wystawia im najlepszego świadectwa. Z pewnością to Lazio będzie dyktowało warunki gry, i będzie dążyło o zwycięstwa. Każdy inny rezultat niż zwycięstwo gości będzie uznawane za sporą niespodziankę. Czy jednak ma ona prawo się wydarzyć?

zwycięstwo Hellas Verona: 3,05________remis: 3,25________zwycięstwo Lazio Rzym: 2,30

Spotkanie Hellasu Verona z Lazio rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie transmitowane w N-Sport+. Totolotek zaprasza do wspólnego typowania tego pojedynku.  Ofertę kursową na wspomniany mecz można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=W%C5%82ochy%201.%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *