Liga Mistrzów, grupy A i B!

Zapraszamy do analizy tego, co stanie się dzisiaj w Lidze Mistrzów w grupie A i B. Jakie więc mecze nas czekają, i czego możemy się w nich podziewać w kontekście bukmacherskim?

W pierwszym meczu grupy A Olympiakos Pireus zmierzy się z Juventusem. Atletico Madryt wróciło do gry, a teraz ma spotkanie z Malmo, więc z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że włosko-grecki dwumecz będzie pojedynkiem o drugą pozycję w tej grupie. Zdecydowanym faworytem zarówno tego starcia jest Stara Dama. Juventus ma kłopot ze zdobywaniem punków w wyjazdowych spotkaniach w europie, jednak miał je takimi zespołami jak Atletico Madryt czy Benfika Lizbona, a więc z piłkarskimi tuzami. Grecy z pewnością do takich nie należą. To solidna ekipa, ale jak najbardziej do pokonania, co w poprzedniej kolejce udowodniło już choćby wspomniane już Malmo.

Zwycięstwo Olympiakosu Pireus: 3,40____remis: 3,20____zwycięstwo Juventusu Turyn: 2,15

Atletico nie powinno mieć większego, a tak naprawdę żadnego problemu z pokonaniem Szwedów. Otwartą kwestią pozostaje jedynie to, czy gang Simeone będzie miał litość dla Malmo. Może się zdarzyć jednak tak, że nie będzie jej miał w ogóle, i z gości nie będzie co zbierać… Atletico nie słynie bowiem z minimalizmu, a wręcz przeciwnie.

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,20_________remis: 6,00________zwycięstwo Malmo: 14,00

Teraz już grupa B, i prawdziwy szlagier, w którym zmierzą się Liverpool i Real Madryt. The Reds wrócili do Ligi Mistrzów po kilkuletniej przerwie, ale nie jest to miły powrót. W pierwszej kolejce bardzo wymęczona wygrana z Ludogorcem, w drugiej porażka z Bazyleą. Teraz czeka ich pojedynek z Realem, i wcale nie są faworytami tego meczu, mimo że będą go rozgrywali na Anfield Road. Bez formy jest Balotelli, i Sterling. Gerrald też ostatnio jakby przygasł, nie ma za bardzo straszyć kim w przodzie. Natomiast Królewscy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, czaruje Ronaldo, który po raz kolejny ma więcej bramek niż występów. Wszystko to każe stawiać Real z roli faworyta tego meczu. Tak samo myślą eksperci Totolotka, czego wyraz dali w wartościach kursów na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu.

zwycięstwo Liverpoolu: 4,20________remis: 3,30_________zwycięstwo Realu Madryt: 1,88

Bazylea pojedzie do Bułgarii, i na pewno nie będzie miała łatwej przeprawy z Ludogrem. Ambitni gracze z Razgradu prezentują się dotychczas naprawdę bardzo udanie. Minimalne porażki z Liverpoolem i Realem są tylko potwierdzeniem tych słów. A, że szwajcarzy nie należą do piłkarskich ułomków, to możemy się spodziewać naprawdę ciekawego spotkania z dużą ilością bramek.

Zwycięstwo Ludogorca: 2,75___________remis: 3,00___________zwycięstwo Bazylei: 2,65

Totolotek zaprasza do wspólnego typowania wyników Champions League. Atrakcyjną ofertę bukmacherską na wszystkie środowe pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *