Liga Mistrzów, co ciekawego w grupach E i F?

We wtorek czekają nas kolejne zmagania w Champions League. Jakie zespoły zagrają ze sobą w grupach E i F, i jakie kursy na poszczególne wyniki ustalili eksperci Totolotka dla swych graczy?

Najciekawszym pojedynkiem wtorku wydaje się być mecz Romy z Bayernem Monachium.  W swoich ligach oba zespoły prężyły muskuły, zwyciężając wysoko swych przeciwników. Faworytem tego meczu są oczywiście Bawarczycy, ale Roma jest bardzo groźnym i przede wszystkim- nieobliczalnym zespołem. Remis z bardzo silnym Manchesterem City i to w meczu na wyjeździe każde nie odbierać szans tej drużynie na dobry wynik, jakim z pewnością będzie nieprzegranie tego meczu.

Zwycięstwo AS Romy: 3,60______remis: 3,25______zwycięstwo Bayernu Monachium: 2,05

W drugim meczu tej grupy CSKA Moskwa zmierzy się z Manchesterem City. Rosjanie mają ogromnego pecha. Nie są przecież słabym zespołem, rokrocznie jednak trafiają w Lidze Mistrzów na samych potentatów, przez co ich awans z grupy jest zredukowany praktycznie do minimum. Nie inaczej jest w tym roku. Manchester City przyciśnięty jest dodatkowo do ściany, i by liczyć się w walce o awans z grupy, koniecznie musi zdobyć tu komplet punktów. Drużyna Manuela Pellegriniego dołoży wszelkich starań aby właśnie tak było. Mecz CSKA Moskwa z Manchesterem City rozpocznie się trochę wcześniej niż pozostałe mecze Ligi Mistrzów, bo już o godzinie 18:00.

Zwycięstwo CSKA Moskwa: 5,60_____remis: 3,60_____zwycięstwo Manchesteru City: 1,62

Teraz grupa F. A w niej Barcelona zmierzy się z Ajaxem. Każdy inny wynik niż pewna wygrana Barcy będzie sporą niespodzianką. Ajax udanie zaprezentował się w starciu z PSG, ale to raczej dlatego, że Paryżanie mieli odrobinę słabszy dzień. Barca jak wiadomo- bardzo rzadko miewa słabsze dni, a jeśli już przydarzy się taka sytuacja, to i tak uda się jej odnieść zwycięstwo. Nie inaczej powinno być i w tym meczu.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,15__________remis: 7,00__________zwycięstwo Ajaxu: 18,00

Wspomniane już PSG nie powinno mieć problemu z pokonaniem, a nawet z rozbiciem APOEL-u Nikozja. Gospodarze wierzą w magię swego stadionu, i dobrą grę w meczach właśnie u siebie, ale to w Paryżu gra Zlatan Ibrachimovic i cała plejada gwiazd światowej piłki. Nawet bez Szweda, który jak wiadomo nie jest jeszcze w pełnej dyspozycji- drużyna z Paryża jest w stanie pokonać wysoko swego rywala z Nikozji. Umiejętności i waleczności serca starczyło na Ajax, ale na PSG może już ich zabraknąć…

zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 6,50___________remis: 3,80__________zwycięstwo PSG: 1,52

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników Ligi Mistrzów. Atrakcyjna oferta bukmacherska Totolotka na Champions League znajduje się już na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *