Grany poniedziałek w piłkarskiej Europie

Dziś dokończenie europejskich rozgrywek ligowych. Będziemy świadkami trzech pojedynków piłkarskich. Jak przedstawiają się one pod kątem bukmacherskim?

Najciekawiej zapowiada się spotkanie angielskiej Premier League: West Bromwich – Manchester United. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie transmitowany w Canal+ Sport. Faworytem spotkania są oczywiście goście, ale nie wolno zapomnieć, że to kolejny sezon w których Manchester prezentuje się zaskakująco słabo, znacznie poniżej oczekiwań. A West Brom to na tyle dobry zespół, że w obecnych rozgrywkach  z pewnością napsuje krwi niejednej silniejszej drużynie, z którą przyjdzie mu rywalizować. Czy Czerwone Diabły będą jedną z nich?

zwycięstwo West Bromwich: 4,50____remis: 3,60____zwycięstwo Manchesteru United: 1,72

Real Sociedad spisuje się grubo poniżej oczekiwań. Zamiast zajmować miejsce w górnej połowie tabeli, pałęta się gdzieś pod jej koniec. Gospodarze koniec końców nie powinni spaść do Segunda Division, ale mają obowiązek wygrać w taką drużyną jak Getafe. O gościach można powiedzieć to co zwykle, czyli mimo, że mają niezły przecież skład, to jak zawsze grają grubo poniżej oczekiwań ekspertów i swoich fanów. Patrząc na grę Getafe, można odnieść wrażenie, że piłkarze tego klubu wychodzą na boisko niejako za karę. W meczu z Sociedad powinni oni doznać tej kary, czyli przegrać ten pojedynek. Rozpocznie się on o godzinie  20:45.

zwycięstwo Realu Sociedad: 1,62__________remis: 3,80__________zwycięstwo Getafe: 5,70

O tej samej  godzinie we włoskiej Serie A Genoa zagra z Getafe. Obie ekipy prezentują się tak sobie, ale to Genoa jest znacznie lepsza piłkarsko i przy odrobinie wysiłku powinna rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Gospodarze nie są mistrzami własnego podwórka, ale prezentują się na nim jednak przyzwoicie. Znacznie gorzej niż Empoli w delegacjach, które nie wygrało jeszcze tam meczu, i taki stan rzeczy powinien utrzymać się również i dziś.

zwycięstwo Geoni: 2,15_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Empoli: 3,40

Zapraszamy do wspólnego typowania poniedziałkowych spotkań piłkarskich. Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie dzisiejsze pojedynki jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *