Grany piątek w europejskiej piłce

W piątek w najsilniejszych ligach starego kontynentu odbędą się dwa pojedynki piłkarskie. W pierwszym z nich we francuskiej Ligue 1, RC Lens spotka się z PSG.

Paryżanie to jedyny niepokonany zespół w lidze. Ten stan rzeczy powinien się utrzymać także po tym spotkaniu, gdyż Lens nie należy do potentatów, a wręcz przeciwnie. Gospodarze plasują się na miejscu spadkowym, pozostając od pięciu kolejek bez wygranej. W teorii powinien tu być pogrom. Praktyka jednak nauczyła, że Paryżanie przeważnie, chociaż są zdecydowanym faworytem większości spotkań w Ligue 1, to jednak rozstrzygają takie mecze na swoją korzyść minimalną ilością bramek, a więc notują w nich wyniki po 1:0, lub wręcz remisują w nich po zero lub jeden do jednego. Szczególnie to właśnie remisy są zmorą PSG w tym sezonie. Pojedynek Lens z PSG rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie transmitowany w N-Sport.

zwycięstwo RC Lens: 9,40______________remis: 4,75______________zwycięstwo PSG: 1,36

W hiszpańskiej Ligue 1 piłkarskich typerów czeka pojedynek Granday z Rayo Vallecano. Będzie to pojedynek zupełnych przeciętniaków, które jednak lubią strzelać (ale przede wszystkim tracić) sporo goli. Czy więc możemy spodziewać się spotkania z dużą ilością bramek? Zupełnie niewykluczone! Zespoły te sąsiadują z sobą w tabeli, ale to gospodarze według przewidywań bukmacherów są faworytem tego meczu. Przemawia za tym choćby to, że przegrali trzy mecze z rzędu, i teraz koniecznie będą chcieli odnieść zwycięstwo. Wbrew pozorom może to być naprawdę niezłe widowisko. Początek spotkania:  Granada – Rayo Vallecano, o godzinie 21:00.

zwycięstwo Granady: 2,20_________remis: 3,25_________zwycięstwo Rayo Vallecano: 3,30

Typujemy piłkarskie rozgrywki ligowe. Aktualną ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie piątkowe pojedynki można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *