Europa League, mecze o 21:05 w zakładach bukmacherskich!

Po emocjach związanych ze spotkaniem między innymi ze spotkaniem Legii Warszawa z Trabzonsporem, zapraszamy Was na najciekawsze naszym zdaniem mecze Ligi Europejskiej, które odbędą się o godzinie 21:05. Jak się prezentują wraz z kursami Totolotka na poszczególne rezultaty?

Potencjał piłkarski Tottenhamu na tle rywali grupowych w Lidze Europy jest naprawdę przeogromny. Koguty mają jednak jak zwykle ten sam problem- Nie potrafią go odpowiednio spożytkować. W pierwszym meczu z Partizanem Belgrad osiągnęli zaledwie remis. Teraz ma być inaczej. Łatwo nie będzie, bo Besiktas to rywal znacznie lepszy niż Serbowie, ale i mecz będzie rozgrywany u siebie a nie na wyjeździe, a wiadomo, że w meczach domowych zespół czuje się pewniej. I to właśnie atut własnego boiska może być tu decydującym czynnikiem.

zwycięstwo Tottenhamu: 1,68__________remis: 3,50__________zwycięstwo Besiktasu: 5,00

St.Etienne też zremisowało swój pierwszy mecz. Teraz Zieloni muszą gonić Inter, i pilnować sobie drugiego miejsca w grupie. Wygrana z  Dniprem jest kluczem do tego wyniku. Będzie o nią o tyle prościej, że nie zagra jeden z liderów ukraińskiej drużyny- Ruslan Rotan, który w poprzednim meczu obejrzał czerwoną kartkę. Dnipro jest mocnym zespołem, jednak to francuzi powinni narzucić tu swój styl gry i przy odrobinie zaangażowania  rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść.

zwycięstwo St.Etienne: 1,95____________remis: 3,25____________zwycięstwo Dnipro: 3,75

Torino znalazło się w Lidze Europy tylko dlatego, że drużyna która wyprzedziła ich w lidze, nie spełniła warunków finansowych i z tego powodu nie mogła przystąpić do rywalizacji w Lidze Europejskiej. Drużyna Kamila Glika wykorzystała ten fakt perfekcyjnie, awansując do fazy grupowej tych rozgrywek. W pierwszej kolejce Zebry osiągnęły niezły rezultat, jakim był remis z Clube Brugge. Teraz zagrają o siebie z duńską Kopenhagą i jeśli nie zlekceważą tego rywala, to powinni go odprawić do domu bez choćby jednego punktu. Torino doczekało się dobrego składu, a poza tym klub traktuje rozgrywki w Europie naprawdę bardzo poważnie, o czym przekonaliśmy się we wcześniejszych spotkaniach z udziałem Włochów.

zwycięstwo Torino: 1,65__________remis: 3,50__________zwycięstwo FC Kopenhagi: 5,20

Na koniec nasz ulubiony Celtic  Glasgov. Szkoci zagrają tym razem z ekipą Dinama Zagrzeb. Jeśli nie uda im się odnieść zwycięstwa, będzie to kolejny wielki wstyd dla  tego klubu. W tym sezonie Celtic dokonał już kilku niechlubnych czynów. Aż dziw, że pozostaje jeszcze w rozgrywkach europejskich. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że w meczu z Dinamem gospodarze będą faworytem, i tylko od nich zależy czy w końcu staną na wysokości zadania i w końcu uda im się zwyciężyć.

zwycięstwo Celtiku: 2,10__________remis: 3,40__________zwyciętwo Dinama Zagrzeb: 3,25

Wszystkie czwartkowe spotkania Ligi Europy można już typować na stronie internetowej Totolotka. Są one dostępne po naciśnięciu w poniższy link.  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Europy . Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *