Eliminacje Pucharu Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

Po serii meczów kwalifikacyjnych do Euro 2016 czas rozegrać spotkania eliminacyjne Pucharu Narodów Afryki. Czeka nas w nim kilka ciekawych pojedynków.

Z bukmacherskiego punktu widzenia ciekawy wydaje się mecz Burkina Faso z Gabonem. To jeden z niewielu pojedynków, w którym nie ma bardzo wyraźnego faworyta. Spokojnie można obstawić zwycięstwo gospodarzy, gdyż istnieje naprawdę spora szansa, że rozstrzygną oni ten mecz na swoją korzyść, i zgarnąć za niego spory kurs, bo aż 1,80. Na tyle została wyceniona wygrana Burkina Faso. Będzie o nią prościej tym bardziej, że gospodarze będą się chcieli zrewanżować Gabonowi za niedawną porażkę poniesioną na wyjeździe. Początek spotkania: Burkina Faso – Gabon, o godzinie 20:00.

zwycięstwo Burkina Faso: 1,80__________remis: 3,30__________zwycięstwo Gabonu: 4,60

Republika Południowej Afryki zmierzy się z Kongo. Reprezentacja gospodarzy próbuje nawiązać do swoich najlepszych czasów, kiedy to między innymi regularnie uczestniczyła w mistrzostwach Świata. Aktualnie RPA zajmuje pierwsze miejsce w swej grupie, i jest faworytem bukmacherów w pojedynku z Kongo. Jednak wcale nie jest powiedziane, że zwycięży w tym meczu łatwo i przyjemnie. Kongo poczyna sobie też całkiem nieźle, poza tym przegrało pierwszy mecz z tym zespołem, i teraz na pewnie będzie się chciało zrewanżować za porażkę poniesioną na swoim terenie. Mecz RPA z Kongo rozpocznie się o godzinie 20:05.

zwycięstwo RPA: 1,55______________remis: 3,80______________zwycięstwo Kongo: 6,20

O godzinie 21:15 Tunezja zagra z Senegalem. To dwie reprezentacje które zdecydowanie przewodzą grupie G i zapewne zajmą w niej dwa pierwsze miejsca. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami padł remis 0:0. Faworytem rewanżu są gospodarze, ale Senegal posiada kilku naprawdę niezłych graczy na czele z Pape Dembą Ba. Chyba wszyscy wiedzą, jakie posiada on umiejętności, dlatego absolutnie nie skreślamy drużyny gości. Oczekujemy za to dobrego pojedynku.

zwycięstwo Tunezji: 2,05____________remis: 3,20____________zwycięstwo Senegalu: 3,50

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników meczów kwalifikacyjnych Pucharu Narodów Afryki. Aktualna oferta bukmacherska na wszystkie spotkania jest już dostępna na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%u0142ka+no%u017cna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *