Eliminacje mistrzostw Europy w Totolotku!

To już ostatnie październikowe spotkania eliminacyjne do mistrzostw Europy. Nie zabraknie ciekawych pojedynków. Jak prezentują się one pod względem bukmacherskim?

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 20:45. Wśród nich zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie Danii z Portugalią. Drużyna Cristiano Ronaldo zaliczyła falstart, przegrywając u siebie z Albanią, i już teraz musi gonić rywali. Łatwo nie będzie, gdyż Dania, to ich główny przeciwnik do zajęcia czołowych lokat w tej grupie. Gospodarze po dwóch meczach mają 4 punkty, więc to całkiem niezły dorobek. Zapowiada się ostra walka. Kibice nie wybaczą Portugalii kolejnej porażki. Skomplikowała by ona bardzo i tak już trudną sytuację reprezentacji.

zwycięstwo Danii: 3,10_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Portugalii: 2,36

Dla Serbów najlepiej by mecz Danii z Portugalią zakończył się remisem. Pozwoliło by to tej reprezentacji odskoczyć na pewien dystans, i zapewnić sobie większy komfort psychiczny przed kolejnymi zmaganiami. Oczywiście w przypadku zwycięstwa tej reprezentacji nad Albanią. W teorii nie powinno to być szczególnie trudne. Jednak Albania w roli gości potrafiła  już sprawić ogromną sensację i pokonać wspomnianych już Portugalczyków. Czy stać ich na drugi podobny mecz?

zwycięstwo Serbii: 1,55_____________remis: 3,70_____________zwycięstwo Albanii: 6,70

Grecja jest jak na razie jednym z największych rozczarowań eliminacji. Miało być łatwo i przyjemnie, tymczasem po dwóch meczach jest tylko jeden punkt, efektem czego ostatnie miejsce w grupie. Gospodarze, jeśli nie wezmą się w garść, francuskie Euro zobaczą jedynie przed telewizorami. Z Irlandią Północną koniecznie trzeba wygrać i to wszelkimi środkami. Obie reprezentacje przyzwyczaiły nas do brzydkiego stylu gry, więc nie możemy tu oczekiwać dużej ilości bramek. Musimy się nastawić raczej na spotkanie z dużą ilością  kartek, nawet te czerwone są dziś niewykluczone.

zwycięstwo Grecji 1,56_________remis: 3,80_________zwycięstwo Irlandii Północnej: 6,50

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań eliminacji Euro 2016. Atrakcyjna oferta bukmacherska Totolotka dla graczy jest już dostępna pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *