Ekstraklasowy piątek z Totolotkiem!

Piątek w polskiej Ekstraklasie to dwa spotkania. Co ciekawego nas w nich czeka, i czego może się po nich spodziewać w kontekście zakładów bukmacherskich?

Czternastą kolejkę zmagań zainauguruje mecz Górnika Łęczna z Lechią Gdańsk. Rozpocznie się on o godzinie 18:00 i będzie transmitowane w Canal+ Family oraz w N-Sport+. Według ekspertów Totolotka to spotkanie bez wyraźnego faworyta. Lechia zupełnie nie potrafi wykorzystać potencjału ludzkiego jakim dysponuje. Z takim składem powinna się bić o mistrzostwo Polski, a nie martwić, czy uda się jej w ogóle załapać do grupy mistrzowskiej, a tak niestety jest. Sąsiaduje ona w tabeli właśnie w Górnikiem Łęczna, który gra brzydko ale w zasadzie na miarę oczekiwań, czyli powinien sobie zapewnić spokojny ekstraklasowy byt. Spotkanie nie zapowiada się na zbyt porywające. Wydaje się, że będziemy mieli do czynienia z dosyć ciężką dla oka piłką graną z obu stron, z małą ilością bramek i sytuacji podbramkowym. Mottem przewodnim obu drużyn jest przede wszystkim nie stracić bramki.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,72_______remis: 3,00_______zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,72

Zupełnie inaczej ma być w Kielcach, gdzie Korona zmierzy się z Wisłą Kraków. Faworytem tego pojedynku są goście. Wszakże Biała Gwiazda to najlepsza drużyna T-Mobile Ekstraklasy grająca na wyjazdach. A, że Korona radzi sobie nieźle u siebie (przynajmniej w ostatnich spotkaniach), to mamy nadzieję, że doczekamy się ciekawego pojedynku. Wygląda na to, że obie ekipy mają już za sobą kryzys formy, obie z pewnością dołożą wszelkich starań by odnieść zwycięstwo w tym meczu. Której z nich się to uda? Przekonamy się już o godzinie 20:30, kiedy to rozpocznie się mecz. Na transmisję spotkania: Korona Kielce – Wisła Kraków, zapraszamy do Canal+ Sport.

zwycięstwo Korony Kielce: 3,70_______remis: 3,10_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,10

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej Ekstraklasy. Kompletną ofertę bukmacherską Totolotka na piątkowe mecze można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *