Ekstraklasowa sobota w zakładach bukmacherskich!

W polskiej Ekstraklasie zostaną dziś rozegrane trzy mecze. Ciekawie powinno być w Gdańsku, gdzie Lechia w meczu przyjaźni podejmuje Śląsk Wrocław. Jednak nie tylko tam!

Spotkanie Lechii ze Śląskiem rozpocznie się o godzinie 15:30, i będzie transmitowane w Canal+ Sport. Trener Biało-Zielonych- Tomasz Unton, może spać spokojnie, okazało się bowiem, że osiąga na tyle satysfakcjonujące wyniki, że kierownictwo klubu zdecydowało się z nim podpisać kontrakt do końca roku. Przestał więc pełnić funkcję trenera tymczasowego. To na pewno daje większy komfort pracy. Lechia ma chrapkę na kolejne trzy punkty i wcale nie jest to bezpodstawne marzenie, gdyż Śląsk naprawdę kiepsko radzi sobie w meczach wyjazdowych. O ile we Wrocławiu goli wszystkich równo, o tyle w delegacjach Sebastian Mila i spółka dostają jakiejś dziwnej niemocy. Czy tak samo będzie w Gdańsku?

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,50_______remis: 3,00_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,95

O równoległej porze ekipa Piasta Gliwice podejmie Jagiellonię Białystok. Jeśli ogrywa się Lecha i Wisłę, oraz deklasuje Pogoń w stosunku aż pięć do zera, to nie może być innego wniosku jak taki, że to właśnie Jagiellonia jest faworytem tego starcia. Piast nie osiąga tak spektakularnych wyników jak Jaga, która mimo braku swojego dotychczasowego lidera- Daniego Quintany, osiąga nadspodziewanie dobre wyniki. Goście zajmują trzecią pozycję w lidze, Piątkowski jest liderem klasyfikacji strzelców, i wszyscy mają ochotę na więcej. Gliwiczanie na tym tle wypadają blado. W ostatnim meczu u siebie zwyciężyli co prawda z Legią Warszawa, ale ten mecz leży traktować jako wypadek przy pracy stołecznego zespołu. Na pojedynek Piasta z Jagą zapraszamy do Canal+ Family.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,80_____remis: 3,10_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,95

Natomiast już o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie: Pogoń Szczecin – Cracovia. Gospodarze są już z nowym trenerem. Dariusza Wdowczyka zastąpił Jan Kocian. Czy zadziała efekt nowej miotły i odmieni on grę Portowców, która w ostatnim czasie wygląda naprawdę nieciekawie? Cracovia również nie prezentuje się jakoś rewelacyjnie, jednak w przekroju ostatnich kolejek jej gra wygląda zdecydowanie solidniej niż to co prezentuje Pogoń. Nie zapowiada się byśmy w tym meczu byli świadkami dużej ilości bramek, czeka nas raczej wyrachowana gra, nastawiona przede wszystkim na to by nie stracić bramki. Starcie w Szczecinie będzie transmitowane przez Canal+ Family.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,15_________remis: 3,05_________zwycięstwo Cracovi: 3,55

Zapraszamy do typowania spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Oferta kursowa Totolotka na wszystkie sobotnie pojedynki jest już dostępna na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa. !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *