Bukmacherskie podsumowanie eliminacji do Euro 2016

W ostatnich pięciu dniach kibice oraz typerzy piłkarscy pasjonowali się drugą i trzecią kolejką kwalifikacji do francuskich mistrzostw Europy. Nie obyło się w nich bez niespodzianek. Oto co ciekawego się wydarzyło, i na czym można było zarobić.

Już pierwszy dzień zmagań przyniósł nam niespodziankę, za jaką z pewnością możemy uznać porażkę Hiszpanii ze Słowacją. Bukmacherzy wycenili ją na około 9,00. W innych spotkaniach raczej bez większych sensacji. W meczu dnia Szwecja zremisowała z Rosją 1:1 (3,20).

W piątek wysokie zwycięstwo Belgii nad Andorą (1,05), skromne Włochów z Azerbejdżanem (1,10), oraz zupełnie nieoczekiwane Czechów na wyjeździe z reprezentacją Turcji (3,20). Również Islandia zwyciężyła Łotwę (2,25), ale była to dopiero przygrywka do tego czego ten zespół dokonał w kolejnym swym meczu.

W sobotę do gry wkroczyła reprezentacja Polski, i to od razu z przytupem! Pokonanie mistrzów Świata- Niemców (5,75) odbiło się szerokim echem w Europie. Ostrą strzelaninę urządziła sobie Irlandia z Gibraltarem (7:0 po kursie 1,05), a najmniejszą z możliwych Szkocja, która pokonała Gruzję 1:0 (1,70).

Niedziela była raczej spokojna. Zwyciężały te reprezentacje, które miały wygrywać. Jedyna niespodzianka to remis Rosji z Mołdawią (10,00). Pozostałe wyniki chociaż skromne, to jak najbardziej planowe.

Kto by się spodziewał, że Holandia w swym trzecim meczu dozna drugiej porażki? A właśnie tak było w poniedziałek. Oranje polegli w starciu ze wspomnianą już wcześniej Islandią (7,00), która to po trzech meczach przewodzi swojej grupie, bez straty punktu czy choćby bramki. Rozczarowała po raz kolejny Turcja, notując tym razem tylko remis z Łotwą (3,75).

W ostatni dzień rozgrywania eliminacji do mistrzostw Europy Portugalia męczyła się straszliwie z Danią, by w końcu pokonać tego przeciwnika 1:0 (2,35) po golu Cristiano Ronaldo w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Biało-Czerwoni tym razem zremisowali ze Szkocją (3,60). Możemy to uznać za dobry wynik. Zupełnie inaczej niż remis Niemców z Irlandią (7,50). Chyba można już po woli zacząć mówić o kryzysie naszych zachodnich sąsiadów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *