Bonus King w Totolotku! Jakie promocje?

Totolotek jak co tydzień przygotował atrakcyjne promocje dla swoich graczy. Zobacz co czeka nas w najbliższych dniach i wybierz najlepsze oferty dla siebie!

Poniedziałek – Podwyższenie wygranej aż o 12% na kuponie

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 3,00, zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem kwalifikacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Wtorek – 12% więcej za Polska vs Szkocja

Postaw we wtorek kupon zawierający minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem kwalifikacji do mistrzostw Europy: Polska – Szkocja, i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Środa – AKO z Plus Ligą

Postaw w czwartek kupon z czteroma lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem siatkarskiej Plus Ligi i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Czwartek – Podwyższenie wygranej aż o 12% na kuponie

Postaw w czwartek kupon z minimalnym kursem 3,00, zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem koszykarskiej w Euro League i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie 

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Sobota –Stały bonus za EKSTRAKLASĘ!

Postaw w sobotę przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze polskiej Ekstraklasy i odbierz bonus w wysokości 15 złotych!

Niedziela – Mecz dnia: Górnik Zabrze vs Wisła Kraków

Postaw w niedzielę kupon z minimum trzema zdarzeniami zawierający mecz Ekstraklasy: Górnik Zabrze vs Wisła Kraków i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji. Więcej informacji na temat promocji w Totolotku można znaleźć na https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *