Typujemy wtorkowe spotkania eliminacyjne do mistrzostw Europy!

We wtorek czeka nas ostatnia już faza pierwszej kolejki eliminacji do Euro 2016. Wystąpią reprezentacje tak uznane reprezentacje jak Holandia, Włochy czy Turcja. Co też więc ciekawego czeka nas we wtorek, także pod kątem bukmacherskim?

I tak Holendrzy zagrają na wyjeździe z Czechami, i będzie to szlagier wtorkowych spotkań. Faworytem jest oczywiście trzecia ekipa ostatniego Mundialu, jednak kurs na wygraną Holendrów w Totolotku jest relatywnie wysoki- 1,97. To dlatego, że przyjdzie im zagrać bez kilku filarów reprezentacji, a przede wszystkim dlatego, że Czesi to przecież naprawdę solidna drużyna, która na pewno nie złoży broni przed Oranje. Spotkanie Czechów z Holandią rozpocznie się o godzinie 20:45, i będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Czechów: 3,90___________remis: 3,40___________zwycięstwo Holandii: 1,97

O tej samej porze Norwegia zagra z Włochami. Nowy selekcjoner Italii- Antonio Conte, udanie rozpoczął pracę z kadrą, pokonując w pierwszym meczu wspomnianą już Holandię. To co prawda tylko mecz towarzyski, jednak to zwycięstwo miało swoją wymowę. Teraz przed Włochami bój z Norwegią, już o punkty eliminacyjne. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że Włosi wystąpią bez kontuzjowanego w ostatnim czasie Pirlo. Najprawdopodobniej nie zagra też De Rossi, jednak w opinii większości ekspertów Włosi mają ich kim zastąpić. Na spotkanie Norwegii z Włochami zapraszamy do Polsatu Sport Extra.

zwycięstwo Norwegii: 4,35___________remis_3,40___________zwycięstwo Włochów: 1,80

Natomiast Turcja zmierzy się z Islandią. Mecz ten będzie transmitowany w Polast Sport News. Faworytem bukmacherów są goście, jednak nie wolno zapominać, że Islandia bardzo dzielnie spisała się w ostatnich eliminacjach do mistrzostw Świata w Brazylii. Przypomnijmy, że zajęła drugie miejsce w grupie, odpadając dopiero po wyrównanych barażach z reprezentacją Chorwacji. Natomiast Turcy zdążyli już dawno przepaść, i na kilka kolejek przed zakończeniem stało się jasne, że muszą oni spisać te rozgrywki na straty. Zapowiada się więc ciekawy mecz, i wcale nie jest powiedziane, że zakończy się po myśli Turków.

zwycięstwo Islandii: 3,60_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Turcji: 2,05

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań eliminacyjnych Euro 2016. Atrakcyjną ofertę bukmacherską przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla swoich grających można znaleźć w  https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *