Typujemy spotkanie: Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko Biała!

Ostatni mecz dziesiątej kolejki polskiej T-Mobile Ekstraklasy, to pojedynek Jagielloni z Podbeskidziem.

Trudno wskazać tu jednoznacznego faworyta. Teoretycznie jest nim klub z Białegostoku, ale nie prezentuje on jakiejś nader imponującej formy. Wręcz przeciwnie, gospodarze  mimo aż siedmiu punktów w trzech ostatnich  spotkaniach  prezentują się po prostu nieszczególnie. O graczach z Bielska Białej można powiedzieć dokładnie to samo, z tym,  że  oni akurat przegrali dwie z trzech swoich ostatnich ligowych potyczek.

Nie nastawiamy się na jakieś szczególnie emocjonujące widowisko. Zwycięży tu ten zespół, który lepiej przezwycięży słabości trapiące go ostatnimi czasy, i będzie potrafił przekuć je w coś pozytywnego. A kto to będzie?  Przekonamy się już dziś o godzinie 18:00, kiedy to  rozpocznie się to spotkanie. Na mecz Jagielloni z Podbeskidziem zapraszamy do Canal+ Family oraz N-Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,40______remis: 3,10______zwycięstwo Podbeskidzia: 2,90

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatu meczu Jagielloni  Białystok  z  Podbeskidziem. Kompletną ofertę bukmacherska Totolotka na to spotkanie można znaleźć  tutaj https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *