Typujemy poniedziałkowe eliminacje Euro 2016!

Dziś czekają nas kolejne starcia w eliminacjach francuskiego czempionatu. Jakie ciekawe spotkania czekają nas w poniedziałek?

I tak Austria zagra ze Szwecją. Historia pokazuje, że te dwie reprezentacje trafiają na siebie bardzo często. Austryjacy mają kilku niezłych graczy, ogólnie dość zgrany i bardzo perspektywiczny młody skład. Ale to Szwedzi mają Zlatana, który na dodatek jest obecnie w naprawdę niezłej formie, co pokazuje w PSG. Co prawda był on ostatnio odrobinę kontuzjowany, ale wyleczył uraz, i obecnie znów jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Spotkanie Austrii ze Szwecją rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Austrii: 2,40_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Szwecji: 2,85

Również reprezentacje Czarnogóry i Mołdawii znają się też bardzo dobrze. Czarnogórcy przegrali swój ostatni pojedynek z Mołdawią w meczu u siebie, jednak nie brakuje głosów, że stało się tak dlatego, bo wcześniej  pogrzebali już swoje szanse na awans z grupy i po prostu odpuścili to spotkanie. Teraz ma być  inaczej. Czarnogóra jest zdecydowanym  faworytem do zwycięstwa, i powinna to udowodnić na boisku. Początek meczu również o godzinie 20:45.

Zwycięstwo Czarnogóry: 1,45__________remis: 4,35__________zwycięstwo Mołdawii: 6,60

Hitem poniedziałkowych zmagać z pewnością jest spotkanie Szwajcarii z Anglią. Podtrzymujemy tradycję, gdyż te drużyny także bardzo często miały okazję rywalizować a sobą w eliminacjach poprzednich mistrzostw Europy czy też świata. Obie ekipy występowały w brazylijskim Mundialu. Synowie Albionu mimo niezłej gry nie wyszli z grupy. Sztuka ta udała się Szwajcarom,  jednak nie brakowało opinii, że w tym wypadku wynik był znacznie lepszy niż gra. Według ekspertów Totolota minimalnym faworytem są jednak goście. Mamy nadzieję, że czeka nas dobre widowisko. Jego początek o godzinie 20:45.

zwycięstwo Szwajcarii: 2,70____________remis: 3,10____________zwycięstwo Anglii: 2,60

Zapraszamy do typowania eliminacji mistrzostw Europy. Atrakcyjną ofertę kursową Totolotka na poniedziałkowe spotkania można już znaleźć na naszej witrynie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *