Typujemy piątkowe spotkania T-Mobile Ekstraklasy!

Polska Ekstraklasa wraca po dwóch tygodniach przerwy. Już piątkowe spotkania wzbudzają duże emocje wśród kibiców i typerów. Co więc ciekawego czeka nas dzisiaj?

Już o godzinie 18:00 zagrają ze sobą Zawisza Bydgoszcz i Wisła Kraków. Spotkanie to będzie transmitowane w N-Sport oraz w Canal+ Family. W Bydgoszczy coś poszło ewidentnie nie tak. Kto by się spodziewał, że obie drużyna przejdą taką przemianę, niestety- In minus. Dyspozycja zawodników Zawiszy w chwili obecnej wygląda naprawdę słabo. Z taką grą to jeden z kandydatów do spadku z Ekstraklasy. Natomiast Wisła zupełnie odwrotnie. Czaruje Stilic, strzelają Brożek i Boguski, do formy wrócił Saldok, przebłyski miewa Garguła… I można wymieniać tak bez końca. Wisła jest faworytem spotkania, i powinna to potwierdzić w tym meczu. Jeśli podczas przerwy na reprezentacje Biała Gwiazda nie zgubiła gdzieś kapitalnej formy, powinna bez kłopotu odnieść w tym meczu zwycięstwo.

zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 3,00_____remis: 3,10_____zwycięstwo Wisły Kraków: 2,35

Trochę później, bo o godzinie 20:30 Pogoń Szczecin zmierzy się z Ruchem Chorzów. Obu ekipom nie wiedzie się ostatnio zbyt dobrze, ale na pewno lepiej Ruchowi. Druzyny sąsiadują z sobą w tabeli, ale to właśnie goście idą w górę tabeli, podczas gdy Pogoń po niezłym starcie płynie w dół, i jeśli nie uda się wygrać, to może na dobre zakotwiczyć w dolnych rejonach Ekstraklasy. Czas więc na zwycięstwo. Czy się uda? Bukmacherzy twierdzą, że tak, a przynajmniej mają na to większe szanse, jednak nie będzie łatwo. Wszakże Jan Kocian do bardzo dobry trener i na pewno planuje zaskoczyć czymś Szczecinian. Na spotkanie: Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów, będzie można obejrzeć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,30______remis: 3,10______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,10

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Kompletną ofertę bukmacherską przygotowaną przez ekspertów Totolotka dla grających można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *