Typujemy piątkowe spotkania ligowe w Europie!

W najlepszych ligach Europy czekają nas w piątek dwa mecze. Chodzi o niemiecką Bundesligę i hiszpańską Primiera Division. Co więc ciekawego czeka na w ten dzień, głównie w kontekście bukmacherskim?

Analizując dotychczasowe mecze drużyn którym przyjdzie się zmierzyć z sobą dziś o 20:30, a więc Mainz i Hoffenheim, wygląda na to, że możemy być świadkiem radosnego, bardzo beztroskiego w ofensywnie spotkania. Obydwa kluby uwielbiają atakować, strzelają naprawdę dużo bramek. Dużo też tracą, dlatego duże bramkowe wyniki (jak 3:3), lub wygrane (3:1, 3:2) w ich przypadku stały się już normą. Nic nie zapowiada, by nagle miały postawić na taktykę szachową i żelazną defensywę. Więcej szans na zwycięstwo przyznaje się Mainz, jednak nie wolno zapominać, że Wieśniacy z Hoffeinheim naprawdę dobrze radzą sobie na wyjazdach, i postarają się to potwierdzić w tym meczu, który rozpocznie się o godzinie 20:30. Spotkanie: Mainz- Hoffeinheim będzie transmitowane w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Mainz: 2,40___________remis: 3,30___________zwycięstwo Hoffenheim: 2,75

Rzadko w Primiera Division zdarza się sytuacja, by Celta Vigo była faworytem spotkania, i to spotkania rozgrywanego na wyjeździe. Teraz taka sytuacja ma jednak miejsce. Elche tkwi w końcu ligowej tabeli. Nasz Przemek Tytoń nie okazał się zbawcą tego klubu. Nie zatrzymał piłkarzy Realu i Barcelony, nie zatrzymał tak właściwie nikogo. Celta natomiast zajmuje całkiem niezłe szóste miejsce w lidze. W spotkaniu z Elche powinna zdobyć jakieś punkty, i co najmniej utrzymać swoją pozycję. Tym bardziej, że ich bezpośredni rywale grają w tej kolejce z Barceloną, z Realem czy z Athletic Bilbao, więc nie powinni zdobyć zbyt wiele oczek. Początek meczu Elche z Celtą Vigo o godzinie 21:00.

zwycięstwo Elche: 2,95____________remis: 3,20____________zwycięstwo Celty Vigo: 2,30

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników ligowych najlepszych rozgrywek piłkarskich w europie. Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie mecze rozgrywane w piątek można już znaleźć na https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *