Typujemy mistrzostwa Świata w siatkówce!

Dziś w siatkarskim Mundialu Polska gra z Wenezuelą. Czy znów wygramy bez straty seta i zapewnimy sobie awans do kolejnej fazy?

Spotkanie Polski z Wenezuelą, to oczywiście nie jedyny pojedynek, jaki czeka nas dziś w mistrzostwach Świata. Kto jeszcze więc ze sobą zagra i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych spotkaniach?

Czeka nas więc sześć kolejnych spotkań. Wszystkie one wraz z kursami na poszczególne rezultaty prezentują się następująco:

Kamerun – Argentyna (godzina 13:10)

zwycięstwo Kamerunu: 14,50_____________________________zwycięstwo Argentyny: 1,01

Portoryko – USA (13:10)

zwycięstwo Portoryko: 8,00___________________________________zwycięstwo USA: 1,02

Serbia – Australia (16:40)

zwycięstwo Serbii: 1,11___________________________________zwycięstwo Australii: 4,90

Iran – Francja (16:40)

zwycięstwo Iranu: 1,40_____________________________________zwycięstwo Francji: 2,50

Polska – Wenezuela (20:15)

zwycięstwo Polski: 1,01_________________________________zwycięstwo Wenezueli: 8,20

Włochy – Belgia (20:15)

zwycięstwo Włochów: 1,18__________________________________zwyciestwo Belgii: 3,80

Z dzisiejszych pojedynków ciekawie zapowiada się mecz Iranu z Francją. Jeszcze jakiś czas temu zdecydowanym faworytem określilibyśmy reprezentację Francji. Jednak na przestrzeni ostatnich miesięcy Iran poczynił zdecydowane postępy w swojej grze. Persowie zajęli wysokie miejsce w Lidze Światowej. W trwającym Mundialu również radzą sobie bardzo dobrze, z kompletem zwycięstw przewodzą grupie D. Natomiast mecz Włochów z Belgią jest zapowiadany jako spotkanie o to, która ekipa zagwarantuje sobie ostatnie miejsce premiowane awansem do dalszych gier. Na chwilę obecną wyżej nieoczekiwanie są Belgowie, ale to Włosi dysponują lepszym składem, i będą mieli większą motywację by wygrać, i powrócić do walki o awans. Na pewno będzie więc ciekawie!

Zapraszamy do wspólnego typowania siatkarskiego Mundialu. Atrakcyjną ofertę kursową Totolotka na wszystkie spotkania siatkarskich mistrzostw Świata można już znaleźć na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=M%C5%9A%202014%20w%20siatk%C3%B3wce !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *