Typujemy derby Liverpoolu!

Spotkanie Liverpoolu z Evertonem nie będzie starciem takich mocnych drużyn jak choćby derby Manchesteru (City, United), czy Londynu (Arsenal, Chelsea), jednak mają swoją unikatową historię i dramaturgię. Nie można przejść obok nich obojętnie.

Everton rokrocznie stara się równać do najlepszych. W zeszłym sezonie był naprawdę blisko awansu do Champions League. Przegrał co prawda ten wyścig, dając się wyprzedzić na ostatniej Arsenalowi, ale pozostawił po sobie naprawdę dobre wrażenie. Pozostał jednak niedosyt…

Niedosyt i to ogromny przeżyli też w poprzednim sezonie The Reds. Liverpool przewodził Premier League, jednak przez dłuższy miał o dwa spotkania mniej niż depczący mu cały czas po piętach Manchester City. Gwoździem do trumny była pechowa porażka z Chelsea, spychająca ten zespół na drugie miejsce.

Teraz ma być lepiej dla jednych i dla drugich. Ambitne plany Evertonu sięgają najlepszej czwórki, a Liverpoolu- mistrzostwa Anglii! Czy to się uda? Najlepsza droga do tego celu wiedzie przez pokonanie odwiecznego rywala!

W spotkaniach Liverpoolu z Evertonem zawsze padało dużo bramek. Mecze te były emocjonujące od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeszczały kości, a żółte i czerwone kości sypały się jak z rogu obfitości! Czy teraz będzie podobnie? Na to wygląda, ponieważ styl gry obu ekip nie uległ większej zmianie. Możemy się dziś spodziewać naprawdę wyjątkowych emocji!

zwycięstwo: Liverpoolu:1,87_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Evertonu: 4,20

Spotkanie Liverpoolu z Evertonem rozpocznie się o godzinie 13:45. Zapraszamy do typowania derbów Liverpoolu. Można to zrobić na stronie Totolotka już teraz klikając w https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Anglia%201.%20Liga !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *