Typujemy mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy: Gibraltar – Polska!

Reprezentacja Polski właśnie rozpoczyna eliminacje mistrzostw Europy. Pierwszy mecz Biało-Czerwonych rozegra na wyjeździe z Gibraltarem, dla którego będzie to pierwsze spotkanie w historii pojedynków o punkty. Czy naszej kadrze uda się odnieść zwycięstwo, i czego możemy oczekiwać po tym pojedynku w kontekście bukmacherskim?

Nie ma się co oszukiwać- przeciwnik jest po prosu słaby. Tak naprawdę to pół amatorzy, lub nawet amatorzy zupełni. Pamiętacie zawody, jakie wykonywali reprezentanci San Marino? Murarz, kucharz, kelner, prawnik, etc… Z reprezentantami Gibraltaru jest dokładnie tak samo. Owszem, prezentują się lepiej od Sanmaryńczyków, jednak w dalszym ciągu to amatorzy, z którymi mamy obowiązek wygrać, i to co najmniej kilkoma bramkami.

Czy może być inaczej? Znając naszą kadrę, niestety może… Jednak nie popadajmy w paranoje. Adam Nawałka debiutuje w meczu o punkty, i nie powinien to być jakkolwiek trudny debiut. Być może za bardzo wierzymy w naszych, ale jesteśmy zdania, że spokojnie są oni w stanie wygrać wspomnianymi kilkoma bramkami, jak i prowadzić w tym meczu już do połowy. Absolutnie nie chcielibyśmy się niemile rozczarować…

Sam Robert Lewandowski powinien strzelić hat-tricka. Nie zagra kontuzjowany Łukasz Piszczek, ale z takim rywalem to raczej nie problem, gdyż może go zastąpić ktokolwiek inny. Reasumując- liczy się tylko przekonywujące zwycięstwo kilkoma bramkami!

zwycięstwo Gibraltaru: 16:00___________remis: 9,00___________zwycięstwo Polski: 1,10

Spotkanie: Gibraltar – Polska, rozpocznie się o godzinie 20:45, i będzie transmitowane w Polsacie Sport. Zapraszamy do typowania tego meczu w serwisie Totolotka na stronie https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=ME%202016%20kwalifikacje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *