Typujemy Ligę Mistrzów, grupy E i F!

Zapraszamy Was na drugą kolejkę Ligi Mistrzów. Dojdzie w niej do kilku ciekawych pojedynków, z których co najmniej dwa prezentują się naprawdę ciekawie. Co więc czeka nas w grupach E i F?

Zaczynamy dość nietypowo, bo już od godziny 18:00. Wtedy to zagrają ze sobą CSKA Moskwa i Bayern Monachium. Jednak w przypadku rosyjskich klubów taka pora rozgrywania spotkań Ligi Mistrzów to norma. Niezależnie jednak od pory rozgrywania spotkania, faworytem i to zdecydowanym do wygranej jest Bayern. To jedno z tych spotkań, które trzeba zagrać i zapomnieć, gdyż wyprawa do Rosji z pewnością nie będzie należała do najprzyjemniejszych.

zwycięstwo CSKA Moskwa: 8,00____remis: 4,50____zwycięstwo Bayernu Monachium: 1,37

Pozostałe spotkania rozpoczną się już o sztandarowej porze rozgrywania spotkań Champions Legaue- 20:45. Pierwsze z nich to: Mancheseter City – AS Roma. Może nieco dziwić wysoki kurs na Romę, tym bardziej, że prezentuje się ona naprawdę dobrze. W pięciu kolejkach Serie A Rzymianie odnieśli komplet zwycięstw. W pierwszej kolejki Ligi Mistrzów rozbili natomiast CSKA aż pięć do jednego. Jednak to City mają zdecydowanie lepszy skład, a młodzi zawodnicy Romy, oczywiście poza kilkunastoma nazwiskami (Totti, de Rossi itp.) dopiero uczy się na czym polega rywalizacja w europejskich pucharach. Na Etihad Stadium czeka ich jeden z najtrudniejszych sprawdzianów, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w Champions League, i niewiadomo na jaką ocenę go zaliczą.

zwycięstwo Manchesteru City: 1,72________remis: 3,40________zwycięstwo AS Romy: 5,10

To spotkanie jest awizowane jako szlagier drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Jednak czy słusznie? PSG zagra bez Ibrachimovicia. Zlatan doznał kontuzji stopy i jego występ jest wykluczony. Pech PSG polega na tym, że nie bardzo jest go kim zastąpić. O ile w Barcelonie za Neymara może zagrać Mounir el Hamdaoui a za Messiego Pedro, o tyle w PSG ławka rezerwowych nie wygląda tak imponująco. Zresztą u Barcelony nie ma czegoś takiego jak drugi skład. Zmiany są przeprowadzane bez ubytku jakości na grze zespołu. To właśnie ławka rezerwowych może być decydująca w tym meczu i przeważyć na korzyść Blaugrany

zwycięstwo PSG: 3,30___________remis: 3,10___________zwycięstwo FC Barcelony:  2,25

Teoretycznie Ajax jest nieznacznym faworytem tego meczu. Nie można jednak nie zauważyć faktu, że APOEL bardzo udanie zaprezentował się w IV rundzie kwalifikacji Champions League, a przede wszystkim rozegrał naprawdę dobre zawody przeciwko Barcelonie. Co prawda przegrał ten mecz, ale tylko 1:0, zostawiając po sobie wrażenie co najmniej dobre. Obie drużyny uwielbiają atakować, a więc spodziewamy się meczu ze sporą ilością sytuacji podbramkowych oraz bramek z jednej i z drugiej strony. Najmniej atrakcyjne starcie wśród wszystkich prezentowanych w tym artykule paradoksalnie może się okazać najlepszym.

zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 2,65__________remis: 3,20__________zwycięstwo Ajaxu: 2,55

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. Całą ofertę Totolotka na Champions League można znaleźć klikając w https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Liga%20Mistrz%C3%B3w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *