Typujemy kolejne mecze eliminacji mistrzostw Europy U-21!

Eliminacje młodzieżowych mistrzostw Europy nie zwalniają tempa. We wtorek czeka nas kolejna dawna spotkań fazy grupowej. Dla nas- Polaków- tym istotniejsza, że reprezentacja Polski zagra swój mecz z Grecją.

Polacy zagrają więc z Grecją, i niestety nie będą faworytem tego spotkania. Przypomnijmy, że w kadrze nie ma jednego z naszych liderów- Arkadiusza Milika, który został powołany do dorosłej reprezentacji Polski. To trochę niezrozumiała decyzja, gdyż przeciwnik jakim był Gibraltar nie wymagał od nas jakiejś specjalnej mobilizacji, tym bardziej, że mamy naprawdę sporą szansę żeby awansować z tej grupy, i to z pierwszego miejsca. By jednak tak się stało, nie wolno przegrać z Grecją. Milik to nasz najlepszy strzelec (9 bramek, w ogóle najlepszy strzelec eliminacji!), bez niego potencjał ofensywny. Spotkanie Grecji z Polską rozpocznie się o godzinie 18:30.

zwycięstwo Grecji: 2,15______________remis: 3,25______________zwycięstwo Polski: 3,10

A jakie jeszcze ciekawe spotkania nas czekają?

Bardzo ważny mecz będzie się toczył równolegle do naszego pojedynku z Grekami. Szwecja zmierzy się w nim z Turcją. Obie drużyny mają po 13 punktów. W przypadku porażki Polaków i zwycięstwa jednej lub drugiej z ekip, wskakuje ona na pierwsze miejsce w tabeli. Dla nas najlepszym rezultatem byłby tu remis, ale wiadomo, że ani Turcy, ani tym bardziej Szwedzi, którzy są gospodarzem tego meczu, na pewno nie odpuszczą, i możemy się spodziewać ciekawego widowiska.

zwycięstwo Szwecji: 2,10_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Turcji: 3,10

Ostatnie spotkanie, jakie wybraliśmy do opisania, to pojedynek Armenii z Białorusią. Reprezentacje te już dawno straciły już szanse na awans na młodzieżowe Euro, ale kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w tym meczu zdają się być o wiele bardziej wyrównane niż w przypadku pozostałych dzisiejszych pojedynków. Mają się one następująco:

zwycięstwo Armenii: 2,20___________remis: 3,35___________zwycięstwo Białorusi: 2,90.

Faworytem są oczywiście Ormianie, ale w wśród ich szeregów nie ma takiej znaczącej postaci, jaką w reprezentacji A jest Henrich Mychitarian. Nie mniej gospodarze zdobyli do tej pory więcej punktów niż Białoruś, i sądzimy, że taki stan rzeczy utrzyma się także po tym spotkaniu. Początek meczu  Armenii z Białorusią również o godzinie 18:30.

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań eliminacji mistrzostw Europy U-21. Atrakcyjną ofertę bukmacherską Totolotka na wszystkie spotkania możesz znaleźć klikając na https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Kwal.%20ME%20U21 .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *