Typujemy czwartkowe szlagierowe mecze towarzyskie!

Międzynarodowe mecze towarzyskie trwają dalej. Co prawda nie bierze w nich udziału reprezentacja Polski, ale kilka spotkań powinno być naprawdę atrakcyjnych, także w aspekcie typowań bukmacherskich! Co też więc ciekawego nas dzisiaj czeka?

A czekają nas dwa szlagiery, czyli mecze: Włochy – Holandia, oraz: Francja – Hiszpania. Zajmijmy się najpierw spotkaniem trzeciej drużyny świata. Holendrzy dysponują naprawdę przeogromną siła ofensywną. Tacy gracze jak Robben czy van Persie potrafią w pojedynkę rozstrzygnąć spotkania nawet z najlepszymi na świecie, czego najlepsze potwierdzenie dali w niedawno zakończonych mistrzostwach Świata. Teraz Oranje prowadzi przejął nowy stary  selekcjoner- Guus Hidding, i ma nadzieję nawiązać do sukcesów swego poprzednika. Włosi też maja nowego selekcjonera. Został nim Antonio Conte, który jest szansą dla piłkarskiej Italii na lepsze jutro. Faworytem pojedynku są oczywiście Holendrzy, ale nie wolno zapomnieć, że na kontynuowanie kariery reprezentacyjnej dał się namówić as Contego w Juventusie- Andrea Pirlo. Ten piłkarz od zawsze miał olbrzymi wpływa na grę reprezentacji, i teraz może być podobnie. Pod dowództwem Antonio Conte z linii bocznej, a także Andrei Pirlo na boisku Italię stać na dokonanie rzeczy wielkich. Początek meczu: Włochy – Holandia, o godzinie 20:45!

zwycięstwo Włochów: 2,55___________remis: 3,05___________zwycięstwo Holandii: 2,75

Drugie spotkanie prezentuje się równie ciekawie. Przypomnijmy, że w eliminacjach mistrzostw Świata, Francja rywalizowała z Hiszpanią w jednej grupie. Wtedy padły wyniki 1:1, oraz 1:0 dla Hiszpanów, więc były to bardo wyrównane boje. Teraz ma być podobnie. A więc raczej nie zapowiada się, byśmy się doczekali zbyt wielu bramek. Obydwie reprezentacje zagrają przede wszystkim tak by nie przegrać. To tylko spotkanie towarzyskie, a więc raczej nie ma mowy o zbytnim forsowaniu się. Faworytem bukmacherów są Francuzi, ale to Hiszpania jako upadła potęga będzie się starała udowodnić, że nie słaby występ na brazylijskich boiskach, był tylko wypadkiem przy pracy. Mecz: Francja Hiszpania – Hiszpania odbędzie się o godzinie 21:00. Jego transmisja w Polsacie Sport.

zwycięstwo Francji: 2,35_____________remis: 3,15_____________zwyciętwo Hiszpanii: 2,95

Zapraszamy do typowania dzisiejszych szlagierowo zapowiadających się meczów towarzyskich, zaznaczając jednocześnie, że to nie jedyne spotkania reprezentacyjne jakie dziś nas czekają. Wszystkie pojedynki wraz z naszą ofertą kursową można już znaleźć na naszej stronie https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Mecze%20Towarzyskie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *