Totolotek Bonus King, promocje na najbliższe dni!

Kolejny tydzień z Totolotkiem to kolejne promocje i bonusy dla naszych użytkowników. Sprawdź co ciekawego czeka nas w najbliższych dniach.

Środa – AKO z Ligą Mistrzów 

Postaw w środę kupon z czteroma lub więcej zdarzeniami, z których jedno będzie meczem Ligi Mistrzów i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Czwartek – Podwyższenie wygranej o 12%. Trabzonspor vs Legia Warszawa

Postaw w czwartek kupon zawierający trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Ligi Europejskiej: Trabzonspor – Legia Warszwa, i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na kuponie

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4,00 zawierający minimum dwa zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Sobota – Mecz dnia: 102 Wielkie Derby Śląska

Postaw w sobotę kupon z minimum trzema zdarzeniami, zawierający mecz Ekstraklasy: Ruch Chorzów – Górnik Zabrze i odbierz bonus 25% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych!

Niedziela – Super Sunday 12% więcej! Chelsea vs Arsenal

Postaw w niedzielę kupon zawierający trzy zdarzenia, z których jedno będzie meczem Premier League: Chelsea – Arsenal, i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji Totolotka. Szczegółowe informacje na ich temat, wraz z dokładnym ich rozkładem można znaleźć na naszej stronie internetowej klikając w https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *